Astroloji

 

 

 
Akrep (20.11.2019)
Pozitif ruh haliniz sayesinde çevrenize karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranabilirsiniz. Bilime karşı olan merakınız ile araştırmacı ruhunuzun ön plana çıkacağı ve bazı konularda aydınlanma yaşayacağınız verimli bir gün olabilir.
 
Aslan (20.11.2019)
İlişkinizde bazı durumları aşmanız veya bir işi kökünden çözüme ulaştırmanız gerekebilir. Bazı şeyleri içinize atarak ve yalnız kalmayı tercih ederek sorunları çözemeyebilirsiniz. Konuşmanız gereken konuları bugün konuşmalısınız.
 
Balık (20.11.2019)
Bugün yaptığınız her türlü çalışmadan yüksek oranda keyif alacağınız ve ruh halinizin pozitif yönde ilerleyeceği bir gün olabilir. Hayatınızda özel biri varsa bu kişiye karşı duygularınızın giderek arttığını hissedebilirsiniz.
 
Başak (20.11.2019)
Zamanınızı dostlarınızla geçirerek geleceğe yönelik planlarınız hakkında fikir alışverişi yapmak isteyebilir ve kariyerinizle ilgili konularda daha hırslı ve mücadeleci olabilirsiniz. Ancak bazı detayları kaçırmamanız gerekiyor.
 
Boğa (20.11.2019)
Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin bugün size karşı bazı davranışlarını mesafeli bulabilirsiniz. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir işin bugün tamamlanması sizlere oldukça iyi gelecektir.
 
İkizler (20.11.2019)
Maddi konuların gündemden düşmeyeceği bir zaman diliminden geçiyorsunuz. Bir şeyleri elde etmek için acele etmemeli ve doğru zamanı beklemelisiniz. Ayrıca yakın çevrenizle aranızda duygusal diyaloglar içerisine girmemelisiniz.
 
Koç (20.11.2019)
Beklemediğiniz bir telefon ya da eski bir ilişkiniz hayatınızın tam ortasına düşebilir. Ne yapacağınızı şu an için bilmiyor olabilirsiniz ama bu heyecan sizin hoşunuza gidiyor olabilir. Karşı cinsten ilgi görmek veya takdir bulmak sizi oldukça motive edecektir.
 
Kova (20.11.2019)
Sağlık ile ilgili konularda bazı takıntılarınız olabilir ve bunun sonucu olarak endişeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi şüphelendiğiniz konularda aydınlatmaya çalışmalı ve özellikle duygusal sağlığınızı koruma altına almalısınız.
 
Oğlak (20.11.2019)
Hayatınızda biri varsa ciddi adım atmak isteyebilir ve evlilikle ilgili düşünceleriniz gündeme getirebilirsiniz. Ama bunu yaparken içinizde bazı kaygılar söz konusu olabilir. Aynı zamanda var olan ilişkinizde bazı kopuşlar içinde de olabilirsiniz. Bu hikayenize göre değişim gösterecektir. 
 
Terazi (20.11.2019)
Kendinizi adeta hedefe kitlenmiş bir pilot gibi hissedebilirsiniz. Hedefinize doğru ilerlerken size bu konuda destek veren yakın dostlarınız ile görüşebilir ve onların size verdiği motivasyondan yüksek oranda etkilenebilirsiniz.
 
Yay (20.11.2019)
Miras konularıyla ilgili yeni bilgilere erişebilirsiniz. Kuşku, öfke gibi olumsuz duygular tüm benliğinizi sarabilir. Temkinli olmanız ve durumu sağlıklı bir şekilde atlatmanız için daha fazla araştırmacı davranabilirsiniz.
 
Yengeç (20.11.2019)
Duygularınızı çevrenize yansıtma konusunda zorluk yaşamayacağınız bir gün olabilir ancak çevrenizde gelişen olayları yanlış anlamaya müsait bir yapıda olabileceğinizden duygu ve düşüncelerinizi iyi yönetmeniz gerekebilir. Parasal anlamda restleşmelere gitmemelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı