Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 09:34 Bu haber 3166 kez okundu
 
24 Haziran’ın Kazası Yok
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu ilçesinde 2 bin 500 kişilik iftar yemeği verdi. 63. Hükümet Kültür Turizm Bakanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da, Gündoğdu’ya destek için Ordu’ya gelerek iftar davetine katıldı.
SİYASET Haberi
24 Haziran’ın Kazası Yok

24 Haziran çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Ordu Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu, Altınordu ilçesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Spor Tesislerinde 2 bin 500 kişiye iftar yemeği verdi. “Ailem” dediği katılımcılara hitaben konuşma yapan Metin Gündoğdu “AK Parti bugüne kadar alt yapı hususunda büyükler başardı. Şimdi de insana yatırım yapıyoruz. Burada 2 bin 500 kişilik bir aile olarak toplandık. Her birinizden özellikle rica ediyorum. 24 Haziran’a kadar daha önce AK Parti’ye oy vermemiş 1 kişiyi ikna edip sandığa götürün. Herkes kendi komşularından, akrabalarından veya arkadaşlarından en az bir kişiyi ikna ederek ödünç oy almalı. Çünkü 24 Haziran seçimlerinin kazası yok. Bu seçim Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş seçimidir. Türk siyasi tarihindeki dönüm noktasıdır. Prangalardan kurtulma ve koşmanın vaktidir. Bunun farkında olan güçler bu kritik dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti üzerinden Türkiye’ye tuzak kuruyorlar. Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile bu tuzağa düşmeyeceğiz.” dedi.

 

Gündoğdu’ya Destek İçin Geldi

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu’ya destek için Ankara’dan gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da iftara katılan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada "24 Haziran'da biz adeta sandığa gittiğimiz zaman siyasi bir kurtuluş savaşı için gideceğiz. Silahımızda elimizdeki oylar olacaktır. Bu oyları yerli siyaset, milli devlet Cumhur ile Cumhuriyet ittifakına kullandığımız zaman Batı'nın yaptığı bu oyunları da, Avrupa Birliği'nin yaptığı bu tarafgirliği de faiz, dolar lobilerini de, gezicileri de, FETÖ'cüler ile PKK'lıların hepsini alaşağı etmiş olacağız. Hepsini sandığa gömmüş olacağız. Bu seçim sadece Türkiye açısından değil Türkiye’nin medeniyet coğrafyası için de çok önemli bir seçim. Balkanlar'dan Çin Seddi'ne, Afrika'nın derinliklerine kadar 1 milyar 700 milyonun da seçimidir" dedi.

 

Kaynak: (Olay) - Ordu Olay Editör:
Etiketler: 24, Haziran’ın, Kazası, Yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı