Haber Detayı
08 Nisan 2018 - Pazar 23:57 Bu haber 3012 kez okundu
 
AK Parti'de nöbet değişimi
AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı'na seçilen Ayşegül Baysal, görevini önceki Başkan Avukat Rabia Gözpınar'dan devraldı. Gözpınar, "Her zaman partimin emrindeyim" derken, yeni Başkanı Baysal ise, "Kutlu yürüyüşte davamız hak, yolumuz ak" mesajını verdi.
SİYASET Haberi
AK Parti'de nöbet değişimi

AK Parti Genel Merkezi'nin onayı ile geçtiğimiz hafta AK Parti Ordu Kadın Kolları Başkanlığı'nda yaşanan nöbet değişiminin ardından bu kez de devir teslim töreni yapıldı. Eski Başkan Avukat Rabia Gözpınar, görevini yeni Başkan Rabia Baysal'a devretti. 

 

İl Binası'ndaki toplantı salonunda gerçekleştirilen devir-teslim töreni sırasında konuşan eski Başkanı Rabia Gözpınar, 8 yıllık görevinin ardından Genel Merkez ile görüşerek aday olmayacağını talep etmesinin ardından, "

 

"Burası, teşkilatımız, benim için ocağımız, ailemiz, evimiz oldu. Bir yere gitmiyorum, her zaman partimin, teşkilatlarımızın emrindeyim. Sadece görevi devir ve teslim ediyorum. Gücüm yettiği kadar, her zaman Allah nasip ederse çalışacağım. Bundan sonra da bayrağı tecrübeli, çalışkan, teşkilatımızın her an yanında olan, büyük emeği olan, Ayşegül Baysal hanımefendiye teslim ediyor her, birinize çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

Görevini Avukat Rabia Gözpınar'dan yeni Başkan Ayşegül Baysal da, "Öncelikle bana bu görevi tebliğ eden çok değerli Genel Başkanımız Lütfiye Seval Çam hanımefendiye sonsuz teşekkürleri sunuyorum. Bizlere destek veren mileltvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İl Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Allah bizleri çıktığımız bu yolda mahcup etmesin. Birliğimiz daim olsun, kutlu yürüyüşte yolumuz hak, davamız ak olacak diye konuştu ve ardından Gözpınar'a plaket ve çiçek takdim etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti'de, nöbet, değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı