Haber Detayı
01 Ekim 2020 - Perşembe 11:58 Bu haber 179 kez okundu
 
Altınordu Belediyesi’nden Boztepe’ye Sıcak Asfalt
Altınordu Belediyesi Boztepe Mahallesinde gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışması ile mahalle sakinlerini konforlu bir ulaşıma kavuşturdu.
- Haberi
Altınordu Belediyesi’nden Boztepe’ye Sıcak Asfalt

Altınordu Belediye başkanı Aşkın TÖREN’in talimatları doğrultusunda “Bütün Şehir Eşit Hizmet” anlayışı ile 92 mahallede çalışmalarına aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi, ulaşım alt yapısını güçlendirmek amacıyla mahallelerdeki asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların standardı yüksek ve konforlu yollarda ulaşımlarını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında Boztepe Mahallesi Kabaroğlu Sokakta bulunan güzergâh sıcak asfalt ile buluştu.  

 

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen çalışmalarla konfora kavuşan yol hem mahalle sakinlerine hizmet veriyor hem de şehrimizin önemli turizm merkezlerinden olan Boztepe’ye alternatif bir güzergâh oluşmasına imkân sunuyor.

 

 

Sıcak asfalt çalışmalarını değerlendiren mahalle sakinleri yıllardır bekledikleri bir hizmetin yapılmasından dolayı mutluluk yaşıyor. Özellikle yaz aylarında toz, toprak içerisinde kaldıklarını belirten ve asfalt çalışması ile bu sorunların ortadan kalktığını aktaran mahalle sakinleri yapılan hizmet dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altınordu, Belediyesi’nden, Boztepe’ye, Sıcak, Asfalt, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı