Haber Detayı
29 Aralık 2019 - Pazar 17:51 Bu haber 802 kez okundu
 
Bahçeşehir Koleji Ünye'de Açılıyor
Şimdiye kadar gerçekleştirdiği projeler ile Ünye’ye değer katan başarılı İş İnsanı Engin Çakır’ın kurucu temsilciliğini yaptığı Bahçeşehir Koleji Ünye-Fatsa Kampüsü tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
Bahçeşehir Koleji Ünye'de Açılıyor

 

Ünye’de 2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci yarısında faaliyetine başlayacak olan ve Kurucu Temsilciliğini Başarılı İş İnsanı Engin Çakır’ın yaptığı Türkiye’nin en kaliteli eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji’nin Ünye-Fatsa Kampüsü tanıtım toplantısı yapıldı.

Ramada Rescort By Wyndham konferans salonunda yapılan tanıtım toplantısına Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Okulları Genel Müdür Özlem Dağ, Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, Bahçeşehir Ünye Kampüsü Kurucusu Engin Çakır ile çok sayıda davetli ve öğrenci velileri katıldı.

Düzenlenen toplantıda yapılan konuşmalar şu şekilde oldu;

Bahçeşehir Ünye Kampüsü Kurucusu Engin Çakır toplantının açılış konuşmasında, “2016 yılından bu yana Uğur Okulları yatırımcısı olarak bu sektör içerisinde yer almaktayım. Bugün ise bölgemizde ki çocuklarımızı geleceğin Dünya’sına hazırlayan Türkiye’nin en güçlü okulu Bahşehir Koleji’ni bölgeye kazandırdık. 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemi itibari ile Ünye’de Bahçeşehir Koleji’nin bayrağını dalgalandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bir milletin aydınlık geleceğini eğitim belirler. Biliyorum ki en güçlü ve kazançlı yatırım eğitimdir, çocuklarımızdır. Bölgemiz ve bizler ülkemizin en büyük, köklü ve güçlü özel eğitim kurumlarının başında gelen Bahçeşehir Koleji çatısı altında geleceğini hazırlayacaktır. Artık çocuklarımız geleceğin Dünya’sına hazır halde yetişecektir” diye konuştu.

Bahçeşehir Okulları Genel Müdür Özlem Dağ, “biz Bahçeşehir Kolejleri olarak 60 ilde 128 kampüsümüzle eğitim öğretimimizi sürdürüyoruz. Ülkemizin incisi Karadeniz bölgemizde de 14 ilimizde olan 18. Kampüsümüzü de Ünye’de açıyoruz. Ünyemize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Bahçeşehir Okulları Genel Müdür Özlem Dağ, “Karadeniz insanının enerjisi bu salona yansımış durumda. Çok büyük idealler çıkaran, çok başarılı işlere imza atan bir bölge. Türkiye’nin lokomotif bölgelerinden biri. O nedenle 14 şehrinde olmak bizim için ayrı bir gurur. Vizyonumuz kaliteli eğitim taşımak. Ünye’nin eğitime verdiği önemi bu anlamdaki başarılarını bilerek geliyoruz. Katkı sunmak için geliyoruz” diye konuştu.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, “ikinci dönemden itibaren başlayacak olan Ünye Fatsa Bahçeşehir Koleji bölgemize hayırlı uğurlu olsun. Buradaki Bahçeşehir Koleji’nin konuşlanacağı yer Ünye ve Fatsa ilçeleri arasında. Bu nedenle adının Ünye Fatsa Bahçeşehir Koleji Kampüsü olmasında bir mahsur görmüyorum. Son 20 yılda üniversitemizi kurduktan sonra daha iyi anladım ki eğitimin, bir toplumu, bir insanı, bir ülkeyi ne kadar değiştirdiğini gördüm. Ülkelerin eğitime verdiği önemi gördüm. Eğitime önem veren ülkeler kalkınmış, vermeyenler ise geri kalmıştır.” dedi.

Kaynak: (Ünye Net) - Ünye Net Haber Editör:
Etiketler: Bahçeşehir, Koleji, Ünye'de, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı