Haber Detayı
20 Temmuz 2021 - Salı 22:07 Bu haber 893 kez okundu
 
“Bayramınızı En İçten Dileklerimle Kutluyorum”
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak hemşehrilerinin bayramını kutladı.
GÜNDEM Haberi
 “Bayramınızı En İçten Dileklerimle Kutluyorum”

Başkan Demirci, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Bilindiği gibi bayramlar, insanlar arasında sevgi, saygı, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının pekiştiği, geleceğe dönük iyimserliklerin canlandığı, kişisel dargınlık ve kırgınlıkların bir kenara bırakılarak unutulduğu özel günlerdir.

Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi değerlerimizden biri olan Kurban Bayramı’nı en güzel biçimde değerlendirerek kalbimizi iyiliklere, güzelliklere, hayırlara açmalı, hayatımızda hoşgörüyü egemen kılarak birlik ve dirliğimizi güçlendirmeliyiz. Bayram coşkusunu ve sevincini yaşarken, salgın hastalık nedeniyle uymak zorunda olduğumuz kuralları da hiç unutmayalım. Mesafe, maske ve temizlik kuralı başta olmak üzere, alınmış olan tedbirleri günlük hayatımızın bir parçası olarak Bayramda da özenle uygulayalım.

Bu vesileyle başta Akkuşlu hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Alemi’nin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, kardeşliğimizi, birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirmesini temenni ediyorum.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “Bayramınızı, En, İçten, Dileklerimle, Kutluyorum”, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X