Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 16:12 Bu haber 1102 kez okundu
 
Beyaz Masada Telefonları Başkan Güler Cevapladı
HERHANGİ bir sorun, fikir, öneri veya şikayet için Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne (OBB) ait 444 10 52 numaralı Beyaz Masa hattını aradınız. Telefondan kulağınıza şöyle bir ses gelebilir: "Alo, Hilmi Güler ben" OBB Başkanı Güler, artık fırsat buldukça vatandaşı Beyaz Masa'daya gelen telefonlarla da dinleyecek.
GÜNDEM Haberi
Beyaz Masada Telefonları Başkan Güler Cevapladı

Ordu'da hafta için hergün 16:00-17:00 saatleri arasında vatandaşlarla yüzyüze görüşerek gelen talepleri dinleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, bu kez vatandaş-belediye arasında adeta bir köprü vazifesi gören Beyaz Masa'ya da oturdu, çalan telefonları bizzat kendisi yanıtladı.

Ordu'da yaşayan vatandaşların memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına her şeyi yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, bunun ilk adımı olarak vatandaşların fikir, öneri, şikayet ve sorunlarıyla birebir ilgilenmek için hafta içi hergün akşam saat 5 ve 6 arasını vatandaşa ayırdı. Özellikle bu adımı toplumda farkındalık oluşturmak için yaptığını dile getiren Başkan Güler, "Ben konuşan ve düşünen Ordu istiyorum. Düşünen Ordu, Üreten Ordu, Yarışan Ordu'nun düşünen ve sorunlarını çekinmeden ortaya koyan, aynı zamanda çözümlerini de getirenler oluyor. Çok güzel öneriler getiriyorlar bana. Buda Ordu'nun standardını, şehircilik anlayışını, sosyal faaliyetleri öne çıkarılmasına sebep oluyor. Gelen sorunları anında ekiplerimize, arkadaşlarımıza iletiyorum. Böylece sorun masada beklemeden anında çözülmüş veya giderilmiş oluyor. Bu uygulamadan herkes memnun" diye konuştu.

BU KEZ ÇAĞRI HATTINA BAKTI, "ALO HİLMİ GÜLER BEN" DEDİ   

Gönül köprüleri kurmanın sadece slogan olmadığını uygulamalarıyla da en iyi şekilde gösteren Başkan Güler, bu kez Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde oluşturulan Beyaz Masa'ya oturdu, arayan vatandaşlarla telefonda bizzat ilgilendi. Büyükşehir Belediyesi'nin 444 10 52 numaralı hattını arayan Cemal ismindeki bir vatandaşı dinleyen Başkan Güler, önce notlarını aldı sonra da vatandaşa, "Ben direk telefona çıktım. Şu anda Beyaz Masa'dayım. Sizlere direk hizmet olsun diye halkla direk görüşüyoruz" dedi.

Yani Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Beyaz Masa Hattı olan 444 10 52 numaralı hattını aradığınızda telefondan "Alo, Hilmi Güler ben" sesini duyarsanız, sakın şaşırmayın. Karşınızdaki isim aslında direk görüşmek istediğiniz kişi olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler olabilir.

Kaynak: (Ordu Gazete) - Ordu Gazete Editör:
Etiketler: Beyaz, Masada, Telefonları, Başkan, Güler, Cevapladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı