Haber Detayı
28 Nisan 2019 - Pazar 17:55 Bu haber 1057 kez okundu
 
Büyükşehir'de baş döndüren değişiklik!
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'in Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları ile daire başkanlarını belirlediği ve resmi açıklamanın Kızılcahamam dönüşü yapılacağı iddia edildi.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir'de baş döndüren değişiklik!

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine Coşkun Alp’in getirileceği ve yardımcılarının da Selahattin Aydın, Erkan Gülderen, Özlem Eren olacağı ifade edildi.

Diğer taraftan Büyükşehirde baş döndüren değişiklik sonrası bütün daire başkanlarının görevlerinden alındığı yerlerine yeni görevlendirmelerin yapıldığı açıklandı.

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. M. Hilmi Güler'in birlikte çalışacağı A takımının belli olduğu bildirildi. Alınan bilgiye göre bütün daire başkanlarının görev yerinin değiştiği ve buna göre yeni görevlendirmelerin yapıldığı açıklandı.

Özel Kalem Müdürü olarak Numan Kurtulmuş’un danışmanı Mehmet Altun’un atanmasının ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine Coşkun Alp’in getirileceği ve yardımcılarının da Selahattin Aydın, Erkan Gülderen, Özlem Eren olacağı ifade edildi.

 Baş döndüren değişiklik...

Diğer taraftan Büyükşehirde baş döndüren değişiklik sonrası bütün daire başkanlarının görevlerinden alındığı yerlerine yeni görevlendirmelerin yapıldığı açıklandı. Alınan bilgiye göre henüz resmi olmayan değişiklik şu şekilde gerçekleşti

Bülent Civelek-Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne, Derya Cantürk-Daire Başkanlığı görevinden, uzman olarak Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına, Murat Günaydın-Fen İşleri Dairesi Başkanlığı görevinden, Şube Müdürü olarak Ulaşım Dairesi Başkanlığına, Abdulkadir Hatipoğlu-Ulaşım Dairesi Başkanlığı görevinden, Fen İşleri Dairesi Başkanlığına, Metin Yayla-Yol Yapım Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü görevinden, Ulaşım Dairesi Başkan Vekilliğine, Uğur Maden-Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı görevinden, Tiyatro Şube Müdürlüğüne, Oktay Şener-Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Muhtarlık İşleri ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkan Vekilliği görevinden, Şube Müdürü olarak Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığına, Zafer Yılmaz-Muhasebe ve Mali Kontrol Şube Müdürlüğü, Gelir ve Takip Şube Müdür Vekilliği, Strateji Geliştirme ve Bütçe Şube Müdürlüğü Vekilliği görevinden, Mali Hizmetler Dairesi Başkan Vekili, Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Vekili, Muhasebe ve Mali Kontrol Şube Müdürlüğü, Gelir ve Takip Şube Müdürü Vekilliği, Strateji Geliştirme ve Bütçe Şube Müdürlüğüne, Zabit Yön-Yangın Eğitim Şube Müdürlüğü görevinden, Muhtarlık İşleri ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkan Vekilliğine, Üstün Bol-Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı görevinden, Mühendis olarak Ulaşım Dairesi Başkanlığına, Feyzullah Taner Şendere-Etüt Proje Keşif ve Kesin Hesap Şube Müdürlüğü görevinden, Parklar ve Yeşil alanlar Dairesi Başkan Vekilliği ve Etüt Proje Keşif ve Kesin Hesap Şube Müdürlüğüne, Şahin Sevinç-Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı görevinden, Uzman olarak Muhtarlık İşleri ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına, Bilal Karslı-Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı görevinden, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkan Vekilliği ve Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına, Sezayi Akarsu-Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkan Vekilliği görevinden, Yangın Eğitim Şube Müdürlüğü görevine, Özer Yılmaz-Arkeolog görevinden, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı görevine, Hulusi Yılmaz-Zabıta Dairesi Başkanlığı görevinden Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğüne, Cevdet Çağlar-Şube Müdürlüğü görevinden, Zabıta Dairesi Başkan Vekilliğine, Nusret Aykut-Özel Kalem Müdürlüğü görevinden, Muhtarlık İşleri ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına, Halit Alper Depe-V.H.K.İ görevinden Özel Kalem Müdürlüğü Vekili görevine getirildi.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler'in il dışında olmasından dolayı resmi açıklamanın önümüzdeki hafta yapılacağını bekleniyor.

Kaynak: (Ünye Kent) - Ünye Kent Editör:
Etiketler: Büyükşehir'de, baş, döndüren, değişiklik!,
Yorumlar
Haber Yazılımı