Haber Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 13:23 Bu haber 76 kez okundu
 
Büyükşehir Ekipleri Her Yerde
Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalarla şehre estetiklik katıyor.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir Ekipleri Her Yerde

 

 

Bir yandan oyun parkları ve spor sahalarını genç ve çocuklarla buluşturmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi bir yandan da peyzaj ve çevre düzenlemeleri ile şehrin görselliğine güzellik katıyor.

 

 

 

 

 

VATANDAŞLARA DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR SUNULUYOR

 

 

 

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri park, bahçe, kaldırım, refüj gibi alanlarda çalışmalar gerçekleştirerek vatandaşlara daha yaşanabilir bir şehir sunuyor.

 

 

 

 

 

BİTKİ DİKİMİNDEN, MAZGAL TEMİZLİĞİNE KADAR İNCE ELENİP SIK DOKULUYOR

 

 

 

Öncelikle ana arterlerde bulunan alanlara ağırlık veren ekipler; mevsimine göre bitki dikimleri, çim biçme, ağaç budama, kaldırım bitki temizliği, yabani ot temizliği, mazgal temizliği gibi çalışmaları düzenli olarak gerçekleştiriyor.

 

 

 

 

 

KENT MOBİLYALARI ATÖLYELERDE ÖZENLE ÜRETİLİYOR

 

 

 

Ekipler aynı zamanda oturma grupları gibi kent mobilyalarında da değişim, bakım ve onarım yapıyor. Büyükşehir Belediyesinin atölyesinde üretilen ya da onarılan kent mobilyaları özenle vatandaşların hizmetine sunuluyor.

 

 

 

 

 

ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜLÜYOR

 

 

 

Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığınca yapılan açıklamaya göre Ordu genelinde bulunan sorumluluk alanlarında çalışmaların titizlikle sürdürüldüğü ifade edilerek vatandaşlara daha temiz ve yaşanılabilir bir Ordu sunmak için gece-gündüz çalıştıkları söylendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Ekipleri, Her, Yerde,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X