Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 22:36 Bu haber 4682 kez okundu
 
Çamlık'ta Ünyelilerin istemediği bir şey olmayacak
AK Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesi'nin Çamlık konusunda çok titiz ve hassas bir çalışma içinde olduğunu söyledi
GÜNDEM Haberi
Çamlık'ta Ünyelilerin istemediği bir şey olmayacak

Argan; “Ünyelilerin uygun bulmadığı ve beğenmediği ya da istemediği bir proje orada yürütülmeyecek.” dedi.

Ordu Büyükşehir ve Ünye Belediyesi'nin Çamlık konusunda çok titiz ve hassas bir çalışma içinde olduğunu ifade eden AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Dr. Hilmi Güler Çamlık konusunda çok güzel duygu ve düşünceler içinde. Ünye Belediyesi ile bu konuda işbirliğine önem veriyor. Projelerinin olduğunu ve iyi niyetle bu konuya yaklaştığını biliyorum. Ünyelilerin istemeyeceği bir projeye de asla geçit vermeyeceği inancındayım. Bu anlamda Ünyelilerin istemediği bir projeyi ne Ünye Belediyemiz ne de Büyükşehir Belediyemiz hayata geçirmeyecektir. Hatta Büyükşehir Belediye Başkanımızın, Hüseyin Tavlı Başkanımıza sen buraya ne yapmak istiyorsan oraya onu yapacağım dediğine şahidim.” dedi.

Ünyelilerin düşüncesine önem veriyor

Ünyelilerin beğenmediği, Ünyelilerin istemediği bir projenin Çamlık'ta yürütülmeyeceğini ifade eden Argan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ünye ile ilgili konularda Ünye’nin fikri alınsın düşüncesinde. Çamlık Ünye’de bir çok vatandaşımızın çocukluğunun geçtiği, insanların torunlarını gezdirdiği nadir bir mekandır. Biz bu nedenle buraya hassasiyetle ve özenle yaklaşıyoruz. Ünyelilerin beğenmediği, Ünyelilerin istemediği bir proje orada yürütülmeyecek.” diye konuştu.

Argan konuşmasında şunları kaydetti, “Büyükşehir koordinasyon toplantısında Ünye’nin hassasiyetinden dolayı -Ünye Çamlığı ile ilgili birkaç proje hazırlayalım ve Ünyelilerin beğenisine sunalım- denildi.  Ünye Çamlığı Ünyelilerin yaşam alanıdır. Çamlık konusu hassastır. Biz Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızın ve Ünye Belediye Başkanımızın Ünyelilerin isteği doğrulusunda burada hareket ederek güzel ve cazip  bir mekan oluşturacağı inancındayız. Burası kesinlikle peşkeş çekilmeyecektir.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çamlık'ta, Ünyelilerin, istemediği, bir, şey, olmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X