Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 14:01 Bu haber 605 kez okundu
 
Ceren Özdemir'in ismi Beyoğlu'nda yaşayacak
BEYOĞLU Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, 'Mahalle Bahçeleri' projesi kapsamında Kaptanpaşa Mahallesi'nde bugün hizmete açılan bahçeye 'Ceren Özdemir' adını verdi. Açılışa eşi Seyhan Yıldız ile birlikte gelen Başkan Haydar Ali Yıldız, "Ceren Özdemir kızımız vahşice katledildi. Bizde Beyoğlu'nda O'nun adının yaşaması için doğum gününde açılışını yaptığımız mahalle bahçesine Ceren Özdemir'in ismini verdik" dedi.
GÜNDEM Haberi
Ceren Özdemir'in ismi Beyoğlu'nda yaşayacak

Beyoğlu Belediyesi tarafından ilk etapta 3 mahallede yapımı tamamlanan mahalle bahçelerinden Kaptanpaşa Mahallesi'nde bulunan bahçeye 'Ceren Özdemir Mahalle Bahçesi' adı verildi.  

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, mahalle bahçelerinin seçim kampanyası döneminde verdiği sözlerden biri olduğunu belirterek, "Beyoğlu'nun 39 noktasında yerlerimizi tespit ettik. Burada çocuklarımızın sevincine şahit olmak bizleri mutlu ediyor. Amacımız çocuklarımız mahalleden kopmadan, okul çıkışlarında ve hafta sonlarında gelip burada basketbol, voleybol oynasınlar istedik" dedi.

"KAPTANPAŞA'DAKİ MAHALLE BAHÇESİ'NE CEREN ÖZDEMİR'İN ADI VERİLDİ"

Kaptanpaşa'daki bahçeye Ceren Özdemir'in adını verdiklerini belirten Başkan Yıldız, "Bugün anlamlı bir gün, Ceren Özdemir kızımız vahşice katledildi. Bizde Beyoğlu'nda onun adının yaşaması için doğum gününde bugün açılışını yaptığımız mahalle bahçesine Ceren Özdemir'in ismini verdik" dedi.

Başkan Haydar Ali Yıldız'ın eşi Seyhan Yıldız da,  "Ordu'da Ceren Özdemir yavrumuzun katledildiğini öğrendik. Bugün de doğum günü, bu bizim için çok üzücü bir durum. Bir yandan hüznü, bir yandan sevinci bir arada yaşıyoruz" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceren, Özdemir'in, ismi, Beyoğlu'nda, yaşayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı