Haber Detayı
05 Ekim 2020 - Pazartesi 22:37 Bu haber 197 kez okundu
 
‘Daha Yaşanabilir Bir Ünye İçin Çalışıyoruz’
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Burunucu Mahallesi’nde belediye tarafından yapılan çalışmaları incelemeleri sırasında yaptığı açıklamada, “Burunuzu mahallemizin doğalgazı 95 oranında tamamlandı. Kalan kısım ise kısa sürede tamamlanacak. Tamamlanan alanlarda bizde yolları yeniliyoruz. İlçemizin 85 mahallemizde çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Daha yaşanabilir bir Ünye için çalışıyoruz.” dedi.
GÜNDEM Haberi
‘Daha Yaşanabilir Bir Ünye İçin Çalışıyoruz’

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, beraberinde AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Partinin Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Burunucu Mahallesi’nde devam eden çalışmaları inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Burunucu Mahallesi’nde devam eden çalışmaları incelemesi sırasında mahalle muhtarlığını da ziyaret eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı burada yaptığı açıklamada özellikle altyapı sonrası çalışmalara hız verdiklerini belirtti. Burunucu Mahallesi’nde göreve geldikleri tarihten bu yana doğalgaz çalışmalarında büyük aşama kaydettiklerini söyleyen Başkan Tavlı, mahallenin 95’inin doğalgaza kavuştuğunu ve kalan yüzde 5’lik kısmında kısa sürede bitirileceğini ifade etti. Başkan Tavlı, mahallede özellikle altyapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini ve sonrasında üst yapı olan yol çalışmalarına başlanacağını söyledi. Yol yapım çalışmalarının biraz zaman alabileceğini belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Biz istiyoruz ki mahallemizde elektrik hatlarını da yer altına alalım. Bu konuda YEDAŞ Müdürlüğümüzle görüşme içindeyiz ve konuya sıcak bakıyorlar. İstiyoruz ki, yapımı biten mahalle yolumuzu tekrar tekrar kazmayalım. Tüm altyapısını bitirdikten sonra uzun yıllar hizmet versin istiyoruz. İlçemizin 85 mahallemizde çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Daha yaşanabilir bir Ünye için çalışıyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Daha, Yaşanabilir, Bir, Ünye, İçin, Çalışıyoruz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı