Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 14:48 Bu haber 1016 kez okundu
 
Fatsa'ya kız kulesi yapacağız
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ‘15-22 Nisan Turizm Haftası’ etkinlikleri kapsamında Şehit İbrahim Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı. Programda 500 kişiye yöremizin düğün yemeği olarak bilinen keşkek ve pancar çorbası ikramı yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Fatsa'ya kız kulesi yapacağız

Düzenlenen program sonrası açıklama yapan Okul Müdürü Yılmaz Özcan, “Bacasız sanayi olarak kabullendiğimiz turizm, yaşlı dünyamızın taze çiçeğidir. Hepimizin gayet iyi bildiği gibi ülkemizin zenginleşmesi, tanıtılması, devletimizin güçlenmesi, insanımızın refah içinde mutlu bir şekilde yaşayabilmesi için turizm çok büyük bir öneme sahiptir. Geçen yıllarda olduğu gibi bugünde etkinliğimiz kapsamında yöremizin meşhur pancar çorbasını ve keşkeğini katılımcılara ikram ettik. 500 kişilik ikramımız gerçekleşti” dedi. 

 

“TURİZM ADINA NE 

GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

  Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’da yaptığı açıklama turizmin önemli bir konu olduğunu ifade ederek, “İlçemizin turizm anlamında kalkınmasını artırmak adına ne gerekiyorsa yapacağız. Bu anlamda yöremize turist çekmek amacıyla Fener Ada’ya Kız Kulesi projemiz ve Gaga Gölümüzün çevresinin güzelleştirilmesi gibi önemli çalışmalarımız olacak.” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatsa'ya, kız, kulesi, yapacağız, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı