Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 23:54 Bu haber 2345 kez okundu
 
“Gece gündüz demeden çalışacağız”
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Çaybaşı’nı ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Çaybaşı’nı geleceğe taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi.
GÜNDEM Haberi
“Gece gündüz demeden çalışacağız”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Çaybaşı’nı ziyaretinde yaptığı konuşmada, çalışmaları vatandaşlarla birlik, beraberlik ve gönül seferberliği içerisinde sürdüreceklerini ifade ederek, “Çaybaşı’nı geleceğe taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş,  ilçe ziyaretleri kapsamında Çaybaşı ilçesini ziyaret etti.

-“Çalışmalarımızı birlik, kardeşlik ve gönül seferberliği içerisinde sürdüreceğiz”-

Çaybaşı ilçe ziyareti kapsamında Büyükşehir Belediyesinin ilçeye yaptığı ve yapmayı planladığı yatırımları istişare ettiklerini belirten Başkan Tekintaş, “Öncelikle ev sahipliği dolayısıyla ilçe Belediye Başkanımız İsmet Yanık’a ve teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. İlçemizde incelemelerde bulunarak tamamlanan, devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi aldık. Çaybaşı halkımız hiç endişe etmesin, önümüzdeki süreç içerisinde bize emanet edilen ilçemizi geleceğe taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız. Çalışmalarımızı kardeşlik, birlik ve gönül seferberliği içerisinde hizmete dönüştürerek yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

-“Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece güzel sonuçlar alacağız”-

 

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık ise Başkan Tekintaş’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Büyükşehir Belediyemizin bugüne kadar yaptığı kent meydanı,düğün salonu,yol ve su projeleri ile ilçemizde büyük bir ilerleme kaydettik. Sizlere ve ekibinize başarılar diliyorum. Rabbim mahcup etmesin. Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece Ordumuzda ve ilçelerde en güzel sonuçları alacağımızdan kuşkumuz yok. Allah yar ve yardımcınız olsun.” diye konuştu.

Kaynak: (Ünye Kent) - Ünye Kent Editör:
Etiketler: “Gece, gündüz, demeden, çalışacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı