Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 08:52 Bu haber 965 kez okundu
 
Geleceğe Nefes Projesine Tam Destek
Türkiye geneli 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen 11 milyon fidan dikimi etkinliğinde 2023 noktadan 2 tanesi olan Akkuş ilçesinde 10 bin fidan toprakla buluştu.
GÜNDEM Haberi
Geleceğe Nefes Projesine Tam Destek

 

Ketendere mahallesinde düzenlenen programa Belediye Başkanı İsa Demirci başta olmak üzere, Daire amirleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Proje kapsamında ilk fidanı toprakla buluşturan Başkan Demirci ” İnşallah bu fidanlar gelecekte çocuklarımıza nefes olacaktır” dedi.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci: “Akkuş ilçemizde Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde “Geleceğe Nefes” adlı proje kapsamında Türkiye’nin farklı 2023 noktasında fidan dikimi yapılmaktadır. 2023 noktanın 2 tanesi de ilçemizde bulunmaktadır. Şuanda orman işletme müdürlüğümüzün belirlediği 2 noktanın bir tanesi olan Ketendere mahallemizdeyiz. İnşallah bu fidanlar gelecekte çocuklarımıza nefes olacaktır. Türkiye’nin değişik yerlerinde olduğu gibi Akkuş’ta da bugün çok ciddi katılım var. Vatandaşlarımızın bu projeye ilgisi, alakası büyük oldu.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geleceğe, Nefes, Projesine, Tam, Destek, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı