Haber Detayı
01 Eylül 2019 - Pazar 17:07 Bu haber 1932 kez okundu
 
Güler; İlküvez'deki düzenli depolamayı inceledi
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçe ziyaretleri kapsamında İlküvez'deki Düzenli Depolama Tesisinde incelemelerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Güler; İlküvez'deki düzenli depolamayı inceledi

Ordu’da çöp atıkları üzerine hiçbir sorunun çözümsüz kalmayacağının altını çizen Başkan Güler, “Ordu’muza layık bir çalışmayı burada yapacağız. Ordu’da çöp atık sorunu olmayacak. Benim bulunduğum dönemde sadece yasalar değil vicdan ve akıl ön

 

Çalışmaları yerinde inceleyerek yapılanlardan memnun kaldığını dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Çöp bütün şehirlerin en önemli çevresel sorunudur. Biz bunu kökten çözmeyi düşünüyoruz. Bunu çözerken de usulen değil vicdanen de, ahlaken de çözmek istiyoruz. Burası önemli bir tesis, Ordu’yu yaşanılabilir hale getirmek açısından düzenli depolama yapılacak bir yer. Bu çalışmaları yerinde gördük ve memnunda kaldım. Bizde bunun daha iyi olması için denetlemeyi yapıyoruz. Ünye’de 35 yıllık bir ayıbı çözdük. Ordu’da çöp atık sorunu olmayacak. Benim bulunduğum dönemde sadece yasalar değil vicdan ve akıl ön plana çıkarılacak” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güler;, İlküvez'deki, düzenli, depolamayı, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı