Haber Detayı
24 Haziran 2018 - Pazar 23:57 Bu haber 3047 kez okundu
 
Hamarat, Ünye Devlet Hastanesi İçin ”Sıkıntıları Düzelteceğiz ”Dedi
Ünye’de seçim çalışmaları kapsamında bulunan Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat ,basın mensupları ile bir araya geldi. Hemşerilik bilinci içinde Ünye’ye hizmet eden basın mensuplarına teşekkür ederek, Ünye’ye yapılan yatırımları ve seçimi değerlendirdi.Toplantıda ayrıca Hamarat’tın Ünye Devlet Hastanesi ile ilgili açıklaması da dikkat çekiciydi.
SİYASET Haberi
Hamarat, Ünye Devlet Hastanesi İçin ”Sıkıntıları Düzelteceğiz ”Dedi

 

EN AZ SİZLER KADAR ORDU VE ÜNYE İLE İLGİLİYİM

Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat: “Ünye her zaman farkını gösteriyor, bugün aday olmadığımız halde, sadece belki de ismimizi bildiğiniz için dostluğumuza güvenerek aynı sofrada yemek yeme davetimizi kabul ettiniz. Artık Ünye klasiği olsun isterim basınla böyle Ünye meselelerini konuşmak, Ordu meselelerini konuşmak isterim. Eğer istifade etmemi isterseniz ben sizlerle böyle sık sık bir araya gelip toplantı yapmak isterim. Sonuçta 3 dönem partimizin iktidarında listeydim, iki dönem milletvekilliği yaptım. Son  listede aday değilim ama Ak Parti Genel Merkezinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapıyorum. Dolayısıyla Ordu ve Ünye’yle ilgiliyim, memleket bizim memleketimiz en az sizler kadar ilgiliyim. Ünye basınında bir hemşeri bilinci içerisinde Ünye’nin meseleleriyle yakından ilgilendiğini biliyorum.

HASTANE MESELEMİZ VARDI 

 

Ünye’nin esas konularının büyük bir kısmı ele alındı, çözüldü. Bir hastane meselemiz vardı ,binamızı yaptık ama yönetimle ilgili sıkıntılar gündeme geliyor .Şimdi onlarla da inşallah ilgileniriz. Çevre yolumuzu yaptık, Karadeniz’in en güzel ilçesi Ünye’nin gerdanlığıdır. İç Anadolu bağlantı yolumuz, limanın büyütülmesi, asıl konularımız. Ben bugün limanla ilgili Ticaret Odası Başkanımız ve Çimento Genel Müdürüyle birebir toplantıda yaptım. Niksar yolunu Sn. Cumhurbaşkanımız Ordu mitinginde değindi onun çalışmalarına da aynı şekilde devam edeceğiz. Bu ana konularla ilgileniyoruz.

SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİNİN KABUL GÖRMESİNDEN MEMNUNUM

Tabi ki önümüzde 24 Haziran seçimi ve milletvekilli adaylarımız var.Bu seçim aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı ve hükümet seçimi. Bu seçimin bir özelliği ilk defa anayasa değişikliyle gelen yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi seçimle yürürlüğe girmiş olacak. Aslında bir işin diğer yarısını gerçekleştirmiş oluyoruz. Zaten karşımızdaki ittifakta eski sisteme döneceğiz derken bu hafta çark etti, eski sisteme dönmekten vazgeçti. Türkiye için yaptığımız bu hizmetlerin, bu değişikliklerin herkes tarafından kabul görmesi ayrıca memnuniyet veriyor. Bu seçimde Cumhurbaşkanlığı listemizi oy verilecek birde milletvekillerimize oy verilecek. Ben her iki oyunda Ak Partiye verilmesini istiyorum .

BASIN TOPLUMUN SESİ OLMALI

Seçim çalışmaları bizim için sadece oy isteme, insanlara seçimden, seçime gelip bize destek verilmesinin istemeden öte, sorunları yerinde tespit etme, hatta çözümünde de onlarla istişare etme imkanı veriyor. Ben ilçemizde belediye başkanlarımız ve muhtarlarımızla uzun, uzun oturup hem sorunları, hem çözümleri konuşma fırsatı yakaladım. Milletvekilliği listesinde olmadığım için dışarıdan yine eski milletvekiliniz, bu bölgenin siyasetçisi olarak Ak Partinin çalışmalarına destek olmaya devam edeceğim. Sizlerden istirhamımız her zaman için biz basınımızın sirk aynası olmasını istemiyoruz, biz basınımızın düz ayna olmasını istiyoruz. Biz nasılsak öyle yansıtın, toplumun sesi olduğunuz sürece, bizde toplumun hizmetkarı olduğumuz sürece siz bizlerin bizde sizlerin çalışma arkadaşlarıyız. Birbirimize olan faydamız şahsi değil kamu yararına olan faydadır” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamarat,, Ünye, Devlet, Hastanesi, İçin, ”Sıkıntıları, Düzelteceğiz, ”Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı