Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 14:30 Bu haber 636 kez okundu
 
İskele'deki çalışmalarda sona yaklaşıldı
Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye İskelesi’nde başlattığı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarında sona yaklaşıldı.
GÜNDEM Haberi
İskele'deki çalışmalarda sona yaklaşıldı

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Kısa zamanda Ünye’ye yakışır bir iskele yapılarak hayata geçirilecek” dedi.

Ünye’nin vitrini ve sembol mekânlarından olan Ünye İskelesi’nde korkuluklar yeniden dizayn edilirken aydınlatma ve kırık olan zemin taşlarının da iyileştirilmesi yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Kısa zamanda Ünye’ye yakışır bir iskele yapılarak hayata geçirilecek” dedi.

“Ünye’nin güzelliğine güzellik katacak”

Ünye'nin yaz sezonunda 500 bini aşkın ziyaretçi ağırladığını ve iskelenin kentin en hareketli noktalarından biri olduğunu ifade eden Genel Sekreter Coşkun Alp, “Tarihi, kültürel ve doğal yapısı ile Karadeniz Bölgesi'nin en önemli turizm noktalarından biri olan iskelede bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ekiplerimiz tarafından devam ediyor. İskeledeki çalışmalar kısa sürede bitirilerek Ünyeli hemşerilerimizin hizmetine girecek. Yeni konsepti ve modern görüntüsü ile Ünye İskelesi ilçemizin güzelliğine güzellik katacak” dedi.

“Ordu'da işleyen bir mekanizma var”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 ilçede yapılan her çalışmanın Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in bizzat yakından takip ettiğinin altını çizen Genel Sekreter Coşkun Alp, “ İlçelerimizde yapılan ve yapılacak her çalışma Büyükşehir Belediye Başkanımız tarafından takip ediliyor. Yapılan çalışmalarda oluşabilecek her problem başkanımızın girişimleriyle çözüme kavuşturuluyor. Bu bağlamda hemşerilerimiz rahat olsunlar. Ordu’da işleyen bir mekanizma var” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İskele'deki, çalışmalarda, sona, yaklaşıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı