Haber Detayı
14 Ekim 2018 - Pazar 22:29 Bu haber 5617 kez okundu
 
Kale Marketlerden İddialara Yanıt
Ünye 3. Asliye Hukuk Mahkemesine Konkordato başvurusu yapan Kale Market, basında çıkan “Kayyum Atandı” haberlerini resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile yalanladı.
EKONOMİ Haberi
Kale Marketlerden İddialara Yanıt

2008 yılında kurulan ve 10 yılda 11 şube açarak Ünye’nin değeri haline gelen Kale Marketlere mahkeme kararıyla konkordato ilan edilerek mali müşavir atandı. Yaşanan gelişmeler üzerine basında çıkan “Kayyum Atandı” haberlerine Kale Market yönetimi resmi internet sitesinde yaptığı açıklama ile yalanlayarak Konkordato ilan edildiğini belirtti.

Yapılan açıklamada “şirketimize kayyum atandı şeklinde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kale Marketler olarak 3. Asliye Hukuk Mahkemesine Konkordato dilekçesi sunduk. Mahkeme dilekçeyi kabul ederek konkordato kararı almıştır. Şirketimiz böylece haciz ve icra işlemleri başlamaması adına bu kararla birlikte devletimizin koruması altına girmiştir. Şirketimiz bundan sonrada faaliyetlerini sürdürecek ve Ünye’nin yerel marketi olma misyonunu devam ettirecektir. Tüm Ünyeli hemşerilerimizin bu süreçte şirketimize destek olmalarını temenni ederiz” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kale, Marketlerden, İddialara, Yanıt, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı