Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 21:03 Bu haber 544 kez okundu
 
“Karadeniz 360 Derece Sergisi” Herkesi Büyüledi
Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde Resim ve Heykel Sanatçısı Füge Akdağ Demirok’un son dönem çalışmalarının yer aldığı Karadeniz 360 Derece Sergisi sanatseverlerle buluştu.
GÜNDEM Haberi
“Karadeniz 360 Derece Sergisi” Herkesi Büyüledi

Sergi öncesi Sanat ve Sağlık adlı söyleşi de gerçekleştiren Demirok, günümüzde sağlıkta sanat konusunda ortaya çıkan yeni teoriler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Sergilerini insan ve doğa üzerine temalandıran Füge Akdağ Demirok, bu sergisinde de özellikle Karadeniz kadınını anlatan ve Karadeniz türküleriyle bağladığı tuval resimlerini vatandaşların beğenisine sundu.

“Birlik ve Beraberlik İle Çok Güzel Şeyler Yapılıyor”

Birlik ve beraberlik ile çok güzel şeylerin yapılabileceğini ifade eden Resim ve Heykel Sanatçısı Füge Akdağ Demirok, “Ordu benim için çok değerli bir yer. Bütün çocukluğum burada geçti. Çocukluğumun geçtiği bu şehirde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kadınlar Birliği Ordu Şubesi ile birlikte çok güzel çalışmalar yaptık. Birlik ve beraberlik ile çok güzel şeyler yapılıyor ”dedi.

“Bu Sergiyle Sanattaki Derinliği ve İnceliği Hmiş Olduk”

Resim ve Heykel Sanatçısı Füge Akdağ Demirok’un bundan sonraki çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanında olacağını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, “Böyle güzel bir serginin ev sahipliğini yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Füge Hanım’ın buradaki sergisine baktığımızda sanattaki derinliği ve inceliği daha çok hmiş olduk. Ordu’da yetişmiş bir sanatçımızın memleketinde sunmuş olduğu bu sergi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Ünye TV) - Ünye TV Editör:
Etiketler: “Karadeniz, 360, Derece, Sergisi”, Herkesi, Büyüledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı