Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 14:12 Bu haber 925 kez okundu
 
Kaymakam Güney'den Halk Günü
Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in çarşamba günleri başladığı “Halk Günü Toplantıları” vatandaşların katılımıyla devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Kaymakam Güney'den Halk Günü

 

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, kaymakamlık toplantı salonunda vatandaşlarla halk günü toplantılarında buluşuyor. Geldiği ilk günden buyana halkla iç içe kapısı rahatça açılabilen bir kaymakam olan Ümit Hüseyin Güney, saat 14.00 – 17.00 arasında vatandaşların yoğun katılımıyla halkın sorun ve taleplerini dinliyor.

Kaymakam Güney, bugün gerçekleşen ‘Halk Günü’ toplantısının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:”Halkımızın gerek genel kamu hizmetlerinin kapsamıyla, gerekse tamamen özel durum ve şahsi meseleleriyle ilgili her türlü sorun, sıkıntı ve taleplerini baş başa yaptığımız görüşmelerle doğrudan kendilerinden dinleme fırsatı buluyoruz. Halk günü toplantılarında, elimizdeki imkanlar doğrultusunda çözebileceğimiz sorunları çözüyor, çözemediğimiz konularda ise vatandaşlarımıza yol-yöntem gösterme şeklinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bazen vatandaşlarımızın sorununa yardımcı olamasak bile, onları güler yüzle karşılamış ve samimi ilgiyle dinlemiş olmamızdan ötürü mutlu ayrıldıklarını görüyor ve biz de buna vesile olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Güney'den, Halk, Günü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı