Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 08:41 Bu haber 2573 kez okundu
 
Kıran’dan Başkan Çamyar’a ziyaret
24 Haziran Genel Seçimleri’nde AK Parti’den Ordu 6. Sıra Milletvekili adayı olan ve seçim çalışmalarına start veren Yavuz Selim Kıran, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Kıran’dan Başkan Çamyar’a ziyaret

Milletvekili adayı Yavuz Selim Kıran, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ordu Milletvekili aday adayı Tolga Baş, Kadın ve Gençlik Kolları ve parti yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptığı ziyarette, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye açısından önemli olduğu vurgusu yaptı.

-“AK Parti seçime en hazır olan partidir”-

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, AK Parti’nin seçime en hazır parti olduğunu belirterek, “24 Haziran tarihin de Türkiye önemli bir seçimi yaşayacak. AK Parti seçime en hazır partidir. Çünkü bir seçim bittiğinde AK Parti diğer seçimle ilgili hemen çalışmalara başlayan bir partidir. Bizim teşkilatlarımız bu işi en iyi şekilde kavrayan, halka ulaşımı sağlayan hizmetler yönünde de eksikleri olmadığı için kolayca vatandaşlarımızın gönlüne, kalbine, ruhuna dokunabilir yol haritası çizen teşkilatlardır. Onun için biz pazar günü Akçay’da iyi bir karşılamayla seçim koordinasyon merkezini adaylarımızla beraber açtık. Akabinde Fatsa devamında da Ordu’da aday tanıtımıyla beraber artık yavaş yavaş ısınma turlarıyla AK Parti sahaya inmiş oldu. Biz saten sürekli sahadaydık ama aday bazlı bakıcık olursak sahadayız. Hemşerilerimizden gittiğimiz her noktadan ilgi ve alaka var seçimin önem ve maliyetini kavrıyorlar, biliyorlar. Türkiye, eski Türkiye değil onun için gerek basın yayın yoluyla gerek herkesin elinde cep telefonu var oradaki haber kaynaklarına oluşma noktasında Türkiye’nin başına kimlerin çorap örmeye çalıştığını, kimlerin bu millete hizmet ettiğini, kiminde ayağımızın altındaki halıyı çekmeye çalıştığını millet çok iyi görüyor. Sandığın başına gittiğinde de en iyi şekilde değerlendirip oyunu verecektir. İnşallah Ordu’dan bizim sloganımız altı da altı bu şekilde adaylarımızın tamamını parlamentoya göndermektir.” dedi.

-“Başbakan Binali Yıldırım’ı Ünye’de ağırlama şerefinde olacağız”-

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, Perşembe günü Başbakan Binali Yıldırım’ın Ünye’ye geleceğini hatırlatarak, “Ünye seçim koordinasyon merkezimizi Ünyeli dostlarımızın teveccühü sayesinde yoğun bir katılımla hizmete açtık. O süreçle birlikte aktif bir şekilde vatandaşlarımızı dostumuzu, arkadaşlarımızı ziyaret etmeye başladık. Gezdiğimiz mahallelerde Büyükşehir Belediyemizin, İlçe Belediyemizin yaptığı hizmetler sayesinde sıcak karşılanmak samimi duyguların ifade edildiğini görmek bizi memnun etmiştir. Ayrıca süreç devam ederken bu mutlu haberi buradan tekrar paylaşmak isterim. Perşembe günü Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Sayın Binali Yıldırım beyi Ünye’de ağırlama şerefinde olacağız. Bu süreçte emeği geçen çok kıymeti Milletvekilli adayımız Sayın Yavuz Selim Kıran’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a, İl Başkanımız ve organizasyonlar noktasında yardımlarında esirgeyemeyen İlçe Başkanlığımızdaki herkese teşekkür ediyorum. Bununla birliktede bu sürecin çok güzel geçmesini katılımın ve ilginin iyi olacağı noktasında hemşerilerime güveniyorum.” diye konuştu.

-“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ’ı Beştepe’ye göndereceğiz”-

AK Parti Ordu 6. Sıra Milletvekili adayı Yavuz Selim Kıran ziyarette yaptığı konuşmada, vatandaşlardan gelen ilgi neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Beştepe’ye çıkaracaklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Son derece kritik bir seçime giriyoruz. 24 Haziranda milletimiz 2 seçim birden yapacak. Öncelikle referandumla birlikte ülkemizin geleceği açısından son derece kritik olan yönetim değişikliliği birlikte inşallah Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemin de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ’ı hep birlikte Beştepe’ye güçlü bir şekilde göndereceğiz. Bundan zerre kadar şüphemiz yok, vatandaşlarımızdaki teveccüh ve coşku ortada. İnşallah 1. turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ve Türkiye’nin başkanı olarak Beştepe’ye göndereceğiz. Cumhurbaşkanımızın daha da güçlü olması, Türkiye’yi gelecek hedeflere taşıyabilmesi ve dünyaya yaptığı adalet ve barış çağrılarını daha güçlü karşılık bulması adına parlamentoda onu daha güçlü bir şekilde temsil etmek adına partimizi 24 Haziran’da sandıklarda maksimum düzeyde temsil etme imkanına kavuşacağız. Perşembe günü Başbakanımız Binali Yıldırım’ın Ünye’ye gelmesi ile beraber Ünye’nin coşkusu tavan yapacak. Hep birlikte Başbakanımızı bağrımıza basacağız. Başbakan demek, vefa, sadakat ve partisine bağlılık demek. Bunun ardından ise Cumhurbaşkanımız 18 Haziran’da Ordu’da olacak. Bu bölgeye verdikleri değeri ve önemini göstermiş olacaklar.” 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kıran’dan, Başkan, Çamyar’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı