Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 22:58 Bu haber 2756 kez okundu
 
‘Koşabiliyorsan Koş’ projesi devam ediyor
Spor Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Koşabiliyorsan Koş Projesi’, Ünye Belediyesi ve Ünye Gençlik hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün katkılarıyla devam ediyor.
SPOR Haberi
‘Koşabiliyorsan Koş’ projesi devam ediyor

‘Koşabiliyorsan Koş Projesi’ spor kültürünü yaygınlaştırmak, sağlıklı ve bilinçli spor yapmayı teşvik etmek amacıyla Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü antrenörleri tarafından Ünye Şehir Stadı’nda uygulanıyor.

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu “Koşabiliyorsan Koş Projesi’nin amacının 7’den 77’ye herkese spor bilinci aşılamak olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bu proje Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’nün bir projesi. Amacımız 7’den 77’ye tüm halkımıza spor bilincini aşılamaktır. ‘Koşabiliyorsan Koş’ projesi sporun dışında kalan, daha çok annelerin, ev hanımlarının spora teşvik ve sonrasında sağlıklı yaşam, bilinçli spor yapmak amaçlı yapmış olduğumuz bir proje. Ev hanımları ile kurduğumuz bağlantılar ve sporcularımızın anneleri ile iletişimler sonucu kadınlarımızı spora teşvik ediyoruz.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Koşabiliyorsan, Koş’, projesi, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı