Haber Detayı
26 Eylül 2020 - Cumartesi 23:39 Bu haber 126 kez okundu
 
Kumbaşı’nda El Değmedik Yer Kalmadı
Altınordu Belediyesi tüm ekipleri ile birlikte her hafta bir mahallede yürüttüğü çalışmalarına Kumbaşı Mahallesinde devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Kumbaşı’nda El Değmedik Yer Kalmadı

Altınordu Belediyesi toplum sağlığının korunması, virüsün yayılımının ve bulaşmasının önlenmesi için Koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını sürdürüyor. Klasik belediyecilik hizmetlerine de aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi Kumbaşı Mahallesinde geniş çaplı bir çalışma gerçekleştiriyor.

 

 

KUMBAŞI’NDA TEMİZLİK VE BAKIM ONARIM GÜNÜ

 

 

Altınordu Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Başkan Aşkın TÖREN’in talimatıyla hayata geçirdiği planlama doğrultusunda tüm ekiplerle birlikte bir mahalleye girerek sokaklarını özel solüsyonlarla yıkıyor, park ve bahçelerin bakım onarımını yapıyor ve ayrıca mahallede meydana gelen alt yapı ve üst yapı aksaklıklarını da gidermeye devam ediyor.

 

 

Altınordu Belediyesi bu kapsamda ilk çalışmasını gerçekleştirdiği Taşbaşı Mahallesi’nin ardından bu hafta Kumbaşı Mahallesine çıkarma yaptı. Yapılan çalışmalarda Temizlik Müdürlüğü ekiplerince cadde ve sokaklarda süpürme ve köpüklü yıkama, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince park ve yeşil alanlarda ağaç budama, ot biçme, bakım onarım ve genel temizlik, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise parke tamirat çalışması yapıldı.

 

 

Kumbaşı Mahallesinde gerçekleştirilen geniş kapsamlı çalışmayı değerlendiren ve çok memnun kaldıklarını aktaran mahalle sakinleri ise Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini iletti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kumbaşı’nda, El, Değmedik, Yer, Kalmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı