Haber Detayı
14 Kasım 2021 - Pazar 00:12 Bu haber 310 kez okundu
 
Kumru’nun Merkezine ‘Sıcak Asfalt’ Konforu
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumru ilçesinde hastane, okullar ve kamu kurumlarına hizmet veren beş cadde ve bir sokağı sıcak asfalt konforuyla buluşturdu.
GÜNDEM Haberi
 Kumru’nun Merkezine ‘Sıcak Asfalt’ Konforu

 

 

Ordu’da mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezlerinde de altyapı ve asfalt seferberliği yaşanıyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarla, altyapısı sil baştan yenilenip, sıcak asfaltla buluşan cadde ve sokaklar, ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yapıya kavuşturuluyor. 

 

 

 

Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında, kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda özverili bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçe merkezlerinde de önemli altyapı ve asfalt çalışmalarına imza atıyor.

 

 

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kumru ilçe merkezinde yer alan Demircili Mahallesi’ndeki birçok cadde ve sokağın sıcak asfalt konforuyla buluştuğunu söyledi.

 

 

 

BEŞ CADDE VE BİR SOKAK SICAK ASFALTLA BULUŞTU

 

 

 

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Güler, “Kumru ilçemizde, Şehit Yüksel Batır, Mehmet Sarıcan, Sağlık, Şuayipoğlu, Abdul Cemal Zorlu caddeleri ve 6 nolu sokaktaki sıcak asfalt çalışmalarını tamamladık. Bu güzergahlar, Hükümet Konağı, Kumru Devlet Hastanesi, Emniyet Amirliği, Müftülük Binası, Kuran Kursu, Milli Eğitim Müdürlüğü Kız Öğrenci Yurdu, Şehit Yüksel Batır İlkokulu, Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Neşe Eryetim İmam Hatip Ortaokulu’na ulaşım sağlıyor. Ayrıca, Kumru halkının ve Kumruya İlçe dışından gelenlerin yoğun bir şekilde kullandığı cadde ve sokaklar” dedi.

 

 

 

MUHTAR ÇÖLOĞLU’NDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

 

 

Demircili Mahallesi Muhtarı Kemal Çöloğlu, “Burası önemli bir yoldu. Hastane yolu olmasının yanı sıra okulların olduğu bir bölge. Güzel de bir çalışma oluyor. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Kumru’nun, Merkezine, ‘Sıcak, Asfalt’, Konforu,
Yorumlar
Haber Yazılımı