Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 22:01 Bu haber 709 kez okundu
 
Macera Park Eğlence Tutkunlarını Bekliyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından bölge turizmine katkı sunması amacıyla hayata geçirilen Macera Park hizmet vermeye başladı.
YAŞAM Haberi
Macera Park Eğlence Tutkunlarını Bekliyor

Projenin ilin marka değerini yükselterek bölgedeki turizm çeşitliliğini artıracağını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, her yaş grubuna hitap eden bir etkinlik alanı olan Macera Park’ın ramazan ayı boyunca 09.00 ile 22.00 saatlerinde arasında hizmet vereceğini söyledi.

“İlin Marka Değerini Yükseltecek”

11 bin 204 m2’lik bir alanda uygulanan proje ile halkın eğlenip sportif aktiviteler gerçekleştirebileceğini belirten Başkan Güler, “Yeşil, mavi, kırmızı zorluk  seviyesinde  3 adet macera parkuru yer almaktadır. Serbest düşüş, kader atlayışı, tırmanma duvarı ve Zipline’ınbulunduğu etkinlik kulesi, dev salıncak ve çocukların becerilerini geliştirebilecekleri gökkuşağı ve tavşan parkurunun bulunduğu Macera Park ilimizin marka değerine katkı sunacaktır. Eğlence tutkunlarını ağırlamaya hazır olan Macera Park ilimize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

 09.00 – 22.00 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERECEK

Ramazan ayı boyunca 09.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Macera Park’ta giriş ücreti 5 TL olarak belirlenirken 7 yaş ve altı çocuklardan giriş ücreti alınmıyor.

Her yaş grubuna göre farklı etkinliklerin bulunduğu Macera Park’ta fiyat tarifesi şu şekilde:

– Yeşil-mavi-kırmızı parkurda 1 parkur 20 TL, 2 parkur 30 TL, 3 parkur 40 TL

– 2 etkinliğin birer kez kullanılabildiği etkinlik kulesi 30 TL

– 30 dakikalık kullanım için gökkuşağı parkuru 20 TL

– Dev salıncak 20 TL

Kaynak: Editör:
Etiketler: Macera, Park, Eğlence, Tutkunlarını, Bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı