Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 23:31 Bu haber 1570 kez okundu
 
“Mesudiyemizi Ak Partili Bir Belediye İle Geleceğe Taşıyacağız”
19 ilçe ile kucaklaşmaya devam eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Mesudiye ilçesinde inceleme ve temaslarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
“Mesudiyemizi Ak Partili Bir Belediye İle Geleceğe Taşıyacağız”

2014 seçimlerinde 20 belediyeyi Ak Parti’ye teslim eden vatandaşlara teşekkür eden Başkan Tekintaş, “Halkımızın gösterdiği teveccüh karşısında bizler de yatırımlarımızı en verimli şekilde halkımızın hizmetine sunuyoruz. İnşallah 2019 mahalli idareler seçiminde de Mesudiyemizi Ak Partili bir belediye ile geleceğe taşımanın gayretini göstereceğiz” dedi.

“20 BELEDİYEYİ TEKRAR AK PARTİLİ BELEDİYELERİN YÖNETMESİNİ HEDEFLİYORUZ”

İlçe ziyareti sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Engin Tekintaş “Gönülden sevdiğimiz Mesudiyeli kardeşlerimizle burada karşılaşmak, buluşmak ve onlarla kucaklaşmaktan son derece mutluyuz. İlçemiz de kamu birimlerimizi, esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek Mesudiye’nin güzelliklerini tekrar görme imkânı bulduk. Büyükşehir olarak yapılan hizmetleri değerlendirip yapılmakta olanları gözden geçirdik. Bundan sonraki süreçte Mesudiye ilçemize yapılacak olan yeni hizmetlerin planlamasını yaptık. 2014 yılında milletimiz bizlere güvenerek 20 ilçemizin yönetimini Ak Parti’ye teslim etmişti. Şimdi daha üst seviyedeki bir başarı ile 20 belediyeyi tekrar Ak Partili belediyelerin yönetmesini hedefliyoruz.  Bunun için de yaptığımız çalışmaları en verimli şekilde halkımızın hizmetine sunmaya çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart 2019 seçimlerinde Mesudiyemizi bugüne kadar olduğu gibi Ak Partili bir belediye ile yönetebilecek bir geleceğe kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

BAŞKAN GÜL, “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE BİZLERE VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ise “ Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a, ilçemizi ve belediyemizi ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizin mevcut durumu ve yapılacak olanlarla ilgili istişarelerde bulunarak 2019 yılı ile ilgili yapılması gerekenleri belirledik. Büyükşehir Belediyemize bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Mesudiyemizi, Ak, Partili, Bir, Belediye, İle, Geleceğe, Taşıyacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı