Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 23:14 Bu haber 3042 kez okundu
 
MHP'de Koltuğa Hacı Demir oturdu
Ünye Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Fazlı Yüksel’in MHP’den 27. Dönem Milletvekili aday adayı olmasının ardından boşalan başkanlığa Hacı Demir getirildi.
SİYASET Haberi
MHP'de Koltuğa Hacı Demir oturdu

MHP Ünye İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda eski başkan Fazlı Yüksel, başkanlığı Hacı Demir’e  devretti.

-“Ülkücü Harekette görev istenmez verilir”-

MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, yaptığı açıklamada; “MHP Ünye İlçe Başkanımız Fazlı Yüksel’in 24 Haziran Milletvekili Seçimlerinde aday adayı olması münasebetiyle ilçe başkanlığından istifa etmiştir. Dolayısıyla Ünye İlçe Başkanlığını yürütmek üzere bugünden itibaren ilçe başkanlığı görevi şahsıma verilmiştir. Ülkücü harekette görev istenmez verilir, anlayışından dolayı bu görevi kabul ettim.Mevcut İlçe yönetimimle birlikte hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan görevimi yürüteceğim.MHP İlçe Başkanlığı ağır bir sorumluluk gerektirir. Bununda bilincinde olup bu sorumluluğu tek başıma yürütmem mümkün olmadığını biliyorum. Bunun için tüm Yönetim Kurulu, çok değerli arkadaşlarım ve ağabeylerimle beraber bu kutsal görevi hep birlikte yürüteceğiz. 24  Haziran 2018 Genel Seçimler olması vesilesiyle tüm yönetim kurulunu ve aday adaylarımızı zor ve ağır bir çalışma temposu bekliyor.Allah’ın izniyle çok çalışarak bu seçimlerde MHP hak ettiği yere gelecektir.Şunu  belirtmek isterim,MHP Ünye İlçe Yönetimi tecrübeli ve toplumda çok olumlu bir duruş sergilemiş arkadaşlarım ve büyüklerimle birlikte zafer MHP’nin olacaktır.24 Haziran Seçimlerinin Ünye’mize, Ordu’muza ve tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni eder, katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür eder , saygılar sunarım.” dedi.

MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, yeni Başkan Demir’e hayırlı olsun diyerek, başarılar diledi.

27. Dönem MHP milletvekili aday adayı Ahmet Birben, 27. Dönem MHP milletvekili aday adayı Ahmet Akkaya, 27. Dönem MHP milletvekili aday adayı Fazlı Yüksel, programda yaptıkları konuşmalarda birliktelik mesajı vererek, Başkan Hacı Demir'e başarılar dilediler.

Programa MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, 27. Dönem MHP milletvekili aday adayı Ahmet Birben, 27. Dönem MHP milletvekili aday adayı Ahmet Akkaya, 27. Dönem MHP milletvekili aday adayı Fazlı Yüksel ve yönetim kurulu katıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'de, Koltuğa, Hacı, Demir, oturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı