Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 08:53 Bu haber 3040 kez okundu
 
MHP’li Milletvekili Adayları Ünye Esnafıyla Buluştu
Yaklaşan 24 Haziran seçimleri için seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP’nin Ordu milletvekili adayları Ünye esnafını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
MHP’li Milletvekili Adayları Ünye Esnafıyla Buluştu

Kurum ve kuruluş ziyaretlerinin yanında esnafları da unutmayan MHP’li adaylar, vatandaşların taleplerini dinledi.

Ziyarette MHP Ordu 1.sıra milletvekili adayı Cemal Enginyurt, 2. sıra milletvekili adayı Fazlı Yüksel, 4. Sıra milletvekili adayı Selçuk Yücesan, İl Başkanı Köksal Yılmaz, İlçe Başkanı Hacı Demir ve partililer bulundu.

MHP Ordu Milletvekili Adayı Fazlı yüksel; “İlçe Başkanları bugün Ordu’dan geldi. Ordu’dan gelen Milletvekilimiz Cemal Enginyurt ile beraber insanlarla tokalaştık. Çarşamba pazarını birlikte gezdik. Ben de Ordu Milliyetçi Hareket Partisi 2. Sıradayım. Ünye olarak diğer partilere göre seçilebilecek tek adayım. Bugün gezdik, dolaştık insanların çok sevgisini aldık, bizi kucakladılar. Tüm Ünyeli hemşerilerime teşekkür ediyorum ve bizlere destek vermelerini istiyorum. Hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

MHP Ordu Milletvekili Adayı Selçuk Yücesan;

“Bende Ordu milletvekilliği adaylığında 4. sırada olmama rağmen seçilme kaygısı içerisinde olmaksızın tüm Türkiye’de milliyetçi hareketin 24 Haziran seçimlerinde güçlü, gür sesli, bölgesi’nin temsilcisi olacak. Milletvekilleri ile bölge insanını en iyi şekilde temsil edip bölge insanın sorularını Ankara’da, mecliste, her ortamda, her yerde en iyi şekilde dile getirecek milletvekili büyük Türkiye Millet Meclisi’nde seçilmesi için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Sahada görüyoruz ki hakikaten insanlarımız teveccüh ediyorlar. İttifak çerçevesi içerisinde Öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy istiyoruz ve arkasından da güçlü sesli, cesur Milliyetçi Hareket Partisi milletvekillerinin meclise girmesi için oylarına talip olduğumuzu belirtiyoruz. Teveccüh görüyoruz İnşallah 24 Haziran’da başaracağız. Herkese teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

MHP Ordu Milletvekili Adayı Cemal Enginyurt ;

“24 Haziran seçimleri Ünye’mize Ordu’muza hayırlı olsun. 24 Haziran’da Türkiye çok önemli bir seçime gidiyor. Batı dünyası siyonist İsrail işbirliği yaptılar ve Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmek parçalamak istiyorlar. Birbirine benzemeyenler bir araya geldiler Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak istiyorlar. Selahattin Demirtaş denen katile özgürlük isteyenler Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak istiyorlar. Biz Milliyetçi Hareket Partililer olarak genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bir söz verdi Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. İnşallah 24 Haziran’da 1. turda Sayın cumhurbaşkanımızı 60 oyla seçtireceğiz. Bu seçimler Türkiye için çok önemli. Sayın Cumhurbaşkanını seçerken Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Ordulunun sesini duyuracak, fındığımızı anlatacak, memur atamalarını, emeklilikte yaşa takılanları, Arıcı’nın sorunlarını, balıkçının sorunlarını, işsiz gençlerimizin meselelerini dillendirecek milletvekillerine ihtiyacımız var. Bu zamana kadar Meclise milletvekili gönderdik Yemin töreninden başka hiç görmedik. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kürsüsüne çıkmadıkları gibi, vatandaşlarda seçimden seçime görüyoruz diyorlar. İşte biz seçimden seçime görülen değil Ordu’nun bütün sorunlarını o kürsüde Türkiye’yi haykıran milletvekilleri seçelim diyoruz. Önümüzde bir fındık sezonu var. Sayın Cumhurbaşkanı Malezya’daki Endonezya’daki Filistin’deki Müslümanın dertleriyle dertlenirken 8 milyon fındık üreticisinin dertleriyle dertlenmez mi, dertlenir. Ama siz Milletvekili olarak gidip onlara derdinizi söylemezseniz sayın cumhurbaşkanı fındığı nereden bilecek. Dolayısıyla Biz Cemal Enginyurt ve Fazlı Yüksel olarak mecliste Sizin sesiniz olmak istiyoruz. Bütün partilere bir bakın, son 40 yıldır hep bakan çıkarttı,  hep siyasette belirleyici oldu. Ama ilk defa Ünye’yi partiler ciddiye almadı. Hiçbir Parti Ünye’den seçilecek kadar koymadı. Bir tek Milliyetçi Hareket partisinde Ünye 2. sıra milletvekili adayımız Fazlı Yüksel’dir biz sizden bize sahip çıkmanızı istiyoruz” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan Giderse Türkiye’yi Parçalayacaklar

“24 Haziran seçimleri tarihi bir önem arz ediyor. Saddam giderse Irak kurtulur dediler bırak paramparça oldu. Kaddafi giderse Libya kurtulur dediler Libya paramparça oldu. Esad giderse Suriye kurtulur dediler Suriye 7 yıldır Paramparça. 3,5 milyon Suriyeliye biz bakıyoruz. Şimdi diyorlar ki “Recep Tayyip Erdoğan giderse Türkiye kurtulur” emin olun Recep Tayyip Erdoğan giderse Türkiye’yi parçalayacaklar, yok edecekler. Buna müsaade etmeyelim, buna fırsat vermeyelim. Biz Milliyetçi Hareketçiler olarak Sayın Devlet Bahçeli bir söz verdi biz Cumhurbaşkanımızın arkasındayız. Ama diyoruz ki bizi de meclise gönderin AK Partili arkadaşlar diyor ki 6-0 yapacağız. Bırakın bir de girelim. Sabah akşam Recep Tayyip Erdoğan’a oy isteyip bize bir vekil bile vermiyorlar. Bunlara artık bir dur deyin, bize sahip çıkın. Sayın Cumhurbaşkanımıza sahip çıkın, memlekete sahip çıkın. Cemal Enginyurt Allah’ın izniyle 24 saat o mecliste susmaz. Hepinize çok teşekkür ediyorum, hayırlı Ramazanlar” şeklinde konuştu.

a

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’li, Milletvekili, Adayları, Ünye, Esnafıyla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı