Haber Detayı
03 Ekim 2020 - Cumartesi 22:21 Bu haber 706 kez okundu
 
Milletvekili Taşçı'dan flaş kongre açıklaması
AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı, “Kongrelerimiz, AK Parti için yenilenme hareketidir. İç muhasebenin ve istişare kültürümüzün zirvesidir.” Dedi.
- Haberi
Milletvekili Taşçı'dan flaş kongre açıklaması


Ordu’da devam eden ilçe kongreleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Taşçı,  “Covid-19 pandemisi nedeniyle özel tedbirler almak zorunda olduğumuz kongrelerimizden şu ana kadar 10 ilçemizi tamamladık. Hizmetkarlığına talip olduğumuz milletimize layık olabilmek ve bu uğurda geceli-gündüzlü çalışmak için bugün yeniden yola revan oluyoruz. Teşkilatlarımız, 19 yıl önce AK Parti’yi başarıya taşıyan ruhu, heyecanı ve coşkuyu, bugün de aynıyla koruyarak kongrelerini gerçekleştiriyor. Çıktığımız bu kutlu yolculukta Rabbim ayaklarımızı doğruluk üzerine sabit kılsın. Hayır işlerimizi kolaylaştırsın. Bizi haksızlıktan, adaletsizlikten, zulümden beri eylesin.” dedi. 

 

 


Siyasetin kutlu bir amaç için yapılması gerektiğini, bu amacı belirleyenin de o toplumun milli ve manevi değerleri olduğunu ifaden eden Ergün Taşcı, “Her zaman ifade ettiğim gibi siyaset kutlu bir amaç için yapılır, bu amacı belirleyen de o toplumun milli ve manevi değerleri, o ülkenin adalet ve ahlak terazisi üzerinde duran refahıdır. AK Parti 19 yıldır bu düsturlar doğrultusunda çalışarak bu günlere geldi. Bugün de milletimizin her alanda refahını temin için durmadan, duraksamadan, bir an bile tereddüt göstermeden çalışmaya devam ediyor. Biz her şeyimizi milletimize borçluyuz ve bizi ayakta tutan şey de milletimizin kendisidir. Milletimizin 19 yıllık teveccühüne layıkıyla karşılık vermek için biz de Ordu olarak, büyükşehrimizle, ilçe belediyelerimizle, teşkilatımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, odalarımızla, üniversitemizle, yöneticilerimizle, bürokratlarımızla, tüm birimlerimizle büyük Türkiye fotoğrafında yer almak için var gücümüzle çalışmak zorundayız. Yük olan değil, yük alan olmalıyız. Teşkilatlarımız, kongrelerimiz vesilesiyle bu hususlarda bir kez daha akit yenileme fırsatı bulmuş oluyor. Bu nedenle, yapılan hataları bertaraf etmek, milletimize yüz akıyla bakabilmek için kongrelerimizi büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Bu vesileyle, ilk günden bugüne teşkilatımızda görev alan tüm kardeşlerime hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: (Ordu Gazete) - Ordu Gazete Editör:
Etiketler: Milletvekili, Taşçı'dan, flaş, kongre, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı