Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 21:35 Bu haber 1370 kez okundu
 
Ordu, 81 ilin gazetecilerine ev sahipliği yapacak
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı, üye federasyonlar ve 81 ilin gazeteci dernek başkanlarının katılımıyla Ordu’da yapılacak.
GÜNDEM Haberi
Ordu, 81 ilin gazetecilerine ev sahipliği yapacak

Genel Başkanlığını Bursa Gazeteciler Derneği Başkanı Nuri Kolaylı'nın yaptığı Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı, 8-11 Kasım tarihleri arasında Ordu'da gerçekleştirilecek.

Toplantıya ev sahipliği yapacak olan Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, 7 Bölge Federasyon Başkanı, 81 ilin gazeteciler dernek başkanları ve üyeleri olmak üzere yaklaşık 150 basın mensubunun katılımıyla gerçekleştirilecek olan başkanlar kurulu toplantılarında Türk ve yerel basının sorunlarının tartışılacağını söyledi. Toplantılar sonunda sonuç bildirgesinin kamuoyuna açıklanacağını kaydeden Erişen, organizasyonun ikinci günü 7 Kasım Cuma akşamı Boztepe'de bir otelde 'Yılın Medya Mensupları'na onur ödülleri verileceğini belirtti.

 

Erişen, ayrıca toplantıya destek veren Ordu Valiliği’ne, Büyükşehir Belediyesine, Altınordu Belediyesi’ne ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ordu,, 81, ilin, gazetecilerine, ev, sahipliği, yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı