Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 17:36 Bu haber 788 kez okundu
 
Ordu Emniyet Müdürü Görevine Başladı
mniyet Müdürleri Kararnamesi ile Ordu Emniyet Müdürlüğü görevine atanan eski Tunceli Emniyet Müdürü Doğu Ateş, görevi eski Müdür Mehmet Erduğan’dan devraldı.
GÜNDEM Haberi
Ordu Emniyet Müdürü Görevine Başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Emniyet Müdürleri Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu kapsamda karara göre, boşta bulunan 4 emniyet müdür yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin ise emniyet müdürleri değiştirildi. 17 müdürün merkeze çekildiği kararnamede, 14 ilin emniyet müdürü polis başmüfettişliğine getirildi.

Resmi Gazete’de yayımlanan kararname kapsamında Ordu’ya atanan eski Tunceli Emniyet Müdürü Doğu Ateş Ordu’ya atanırken, eski Ordu İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan ise Tekirdağ’a tayin oldu. Ordu İl Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştirilen devir teslim ve uğurlama töreninde yeni Emniyet Müdürü Doğu Ateş için karşılama programı düzenlenirken, eski Müdür Mehmet Erduğan da teşkilat mensupları tarafından yeni görev yerine uğurlandı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz Eski Müdür Erduğan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken yeni Müdür Ateş’e başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ordu, Emniyet, Müdürü, Görevine, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı