Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 11:41 Bu haber 494 kez okundu
 
Ordu İl Emniyet Müdürü değişti
Ordu İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne, Tunceli İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş ise Ordu İL Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.
GÜNDEM Haberi
Ordu İl Emniyet Müdürü değişti

İçişleri Bakanlığı'nın 'Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi'  Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararname ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine yeniden atama yapılırken, içlerinde Ordu, Samsun ve Trabzon'un da bulunduğu 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Kararname ile Ordu İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü'ne atandı. Aynı kararnamede Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'ne ise Tunceli İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş atandı. 

Ordu'nun yanında Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz Hatay İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanırken, yerine Malatya İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal getirildi. Trabzon İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik de Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atanırken yerine Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper atandı.  

Ordu'da 2 yıl görev yaptı

19 Ağustos 2017 tarihli müşterek kararname ile Ordu İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, 24 Ağustos 2017 tarihinde Ordu'ya gelerek aynı gün görevine başlamıştı. Erduğan, görev süresi boyunca Ordu'da önemli operasyonlara imza atarak özellikle halkın ve çocukların da sevgisini kazanan bir isim olmuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ordu, İl, Emniyet, Müdürü, değişti,
Yorumlar
Haber Yazılımı