Haber Detayı
07 Kasım 2021 - Pazar 00:33 Bu haber 158 kez okundu
 
ORTUR Çınar Suyu Tesisleri Minik Öğrencileri Ağırladı
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin turizm iştirak şirketi ORTUR A.Ş’ye ait Ünye Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri minik öğrencilere ev sahipliği yaptı. Sosyal tesislerde gönüllerince eğlenen çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.
GÜNDEM Haberi
ORTUR Çınar Suyu Tesisleri Minik Öğrencileri Ağırladı

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Ordu Turizm A.Ş (ORTUR), bünyesinde bulunan tesislerde önemli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Kaliteli hizmet ağı, özgün sunumu, geniş ve kapsamlı mekanları ile Ordu turizmine katkı veren ORTUR, Ünye’de hizmet veren Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri’nde minik öğrencileri ağırladı.

 

 

 

 

 

ÇOCUKLAR ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE DOYASIYA EĞLENDİ

 

 

 

Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri’nin ev sahipliğinde Tarım Ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar 11. Bölge Müdürlüğü Ordu Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte çocuklara ebru sanatı öğretildi. Etkinlikte öğrenciler, ebru sanatı öğrenmenin yanı sıra origami, masal dinletisi, çöp toplama ve sokak hayvanlarına mama dağıtımı gibi özel etkinlikler gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

Çocuklar tüm bu etkinlikler ve ORTUR Ünye Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri’nin muhteşem güzelliği ile unutulmaz bir gün yaşadı.,

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORTUR, Çınar, Suyu, Tesisleri, Minik, Öğrencileri, Ağırladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı