Haber Detayı
03 Temmuz 2018 - Salı 15:54 Bu haber 3273 kez okundu
 
Oy kaybımız yok
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Cumhur ittifakıyla birlikte bizim Ordu'da da, Türkiye'nin diğer yerlerinde de oy kaybımız yok. 15 Temmuz'da milletin adamının yanında duran ve milletin yanında duran Devlet Bahçeli'ye bu millet takdirinin karşılığını verdi” dedi.
SİYASET Haberi
Oy kaybımız yok

24 Haziran'da yapılan seçimlerde AK Parti'den Ordu milletvekili seçilen Gündoğdu, partililerle geldiği Ordu Adliyesinde mazbatasını aldı. Gündoğdu, adliye önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, mazbatayı almasına vesile olan partililer, milletvekili adayları ile hemşehrilerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti. AK kadro olmasa milletvekili olma şanslarının olmadığını belirten Gündoğdu, "Yarın (bugün) mecliste Ordu'dan diğer iki milletvekilimizle beraber kaydımızı yaptıracağız. Önümüzde yerel seçimler var. Biz birlik ve beraberlik içerisinde bütün arkadaşlarımızla aynı hız ve heyecan, aynı kadroyla görevimize devam edeceğiz. Ordu'yu inşallah geçmişte olduğu gibi 20'de 20 yapmak için gece gündüz demeden bugünden startını verip çalışmaya başlayacağız" dedi.

Devlet Bahçeli’ye millet karşılığını verdi

Konuşmanın ardından Gündoğdu, beraberindeki partililer ile basın mensuplarıyla bir restoranda bir araya geldi. Gündoğdu, burada yaptığı konuşmada, yerel seçimlerde Büyükşehir ile diğer tüm ilçe belediyeler olmak üzere 20'de 20 yapmak için var güçleriyle çalışmaları gerektiğini söyledi. 24 Haziran tarihinde Cumhur ittifakı olarak seçimlere girdiklerini anımsatan Gündoğdu, şunları kaydetti: "Cumhur ittifakıyla birlikte bizim Ordu'da da, Türkiye'nin diğer yerlerinde de oy kaybımız yok. Biliyorsunuz 15 Temmuz'da ilk açıklama yapan Devlet Bahçeli'ydi. 15 Temmuz'da milletin adamının yanında duran ve milletin yanında duran Devlet Bahçeli'ye bu millet takdirinin karşılığını verdi. Türkiye'de de onlarla birlikte 340'ın üzerinde milletvekiliyle bugün mecliste temsil ediliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde gücümüzü katlamaya devam edeceğiz. Önümüzdeki seçimlerde de, ondan sonrakinde de bu iş devam edecek Alah'ın izniyle."

Gündoğdu, "Birlik ve beraberlik içerisinde kol kola girip yarına yerel seçimlere dev bir adım atacağız. Onun için de halkın sevdiği ve kabul ettiği adaylarla birlikte yolumuza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oy, kaybımız, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı