Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 09:38 Bu haber 93 kez okundu
 
PTT Çalışanlarına Hizmet İçi Eğitim
Ordu PTT Başmüdürlüğünce 04.10.2021 tarihinde Genel Müdürlük Entegre Yönetim Sistemi Daire Başkanı Rahmi COŞKUN, Eğitim Daire Başkanı İsmail ÇİZİKÇİ'nin katılımıyla Başmüdürlük toplantı salonunda Başmüdür Şinasi DUMAN, Başmüdür Yardımcısı Bülent ATİK, Başmüdürlük İhtisas Müdürleri, Merkez Müdürleri ve Entegre Yönetim sistemi sorumlularının katılımı ile Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında Farkındalık Eğitimi gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
PTT Çalışanlarına Hizmet İçi Eğitim
Entegre Yönetim Sistemi Farkındalık eğitiminde başlıca;

*ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

*ISO 100002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

*ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

*ISO 45001 İş sağlığı ve güvenliği sistemi

*ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetim sistemi

*Kişisel gelişim  konuları hakkında eğitim verildi.

Eğitim ile ilgili olarak yapılan açıklamada ;

Şirketimiz, kurulduğu 1840 yılından bu güne müşterilerine kaliteli, makul ücrete dayalı, hızlı ve esnek hizmet verme, Dünyada ve Ülkemizde yaşanan teknolojik gelişmeler, müşterilerin değişen ihtiyaçları, rekabet ortamı vb. hususlarda istikrarlı bir şekilde PTT A.Ş.'yi geleceğe taşıma çalışmaları kapsamında;

Hazırlıklarını tamamlayarak TSE tarafından 2018 yılında yapılan tetkik sonucu Ülkemizde yukarıda belirtilen ilk beş yönetim sistemi bir arada uygulayarak Entegre Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Bundan sonraki süreçte Yönetim Sistemi uygulamalarını yaygınlaştırmak ve benimsetmek, kültür haline getirmek ve çalışanların tamamının sürece katılımını sağlamak üzere Entegre Yönetim Sistemi eğitimleri planlanmış, uygulanmış ve bundan sonra da eğitimlere devam edilecektir.

Entegre Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimine katkı sunan Daire Başkanlarım ile tüm katılımcı mesai arkadaşlarıma teşekkür eder, eğitimin Ülkemiz, Kuruluşumuz ve bizler için hayırlara vesile olmasını dilerim.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PTT, Çalışanlarına, Hizmet, İçi, Eğitim,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X