Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 17:53 Bu haber 941 kez okundu
 
Şahin ve İlhan’dan Gövde Gösterisi
Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin ile Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda miting yaptı.
SİYASET Haberi
Şahin ve İlhan’dan Gövde Gösterisi

 

Ünye’nin Değerleri Var!

İlk olarak Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan kürsüye çıkarak meydanı dolduran kalabalığa seslendi. İlhan konuşmasında “Ünye’nin değerleri var” diyerek İdris Naim Şahin’e ve kendisine destek  istedi. İlhan konuşmasında, “belediye başkanı olunca kamu kaynaklarını israf etmeyeceğiz, sizin paranızla size hava atmayacağız, sizden aldığımız su paralarını üst geçitlere kendi reklamımızı yapmak için kullanmayacağız, devletin makam aracını size hava atma aracı değil hizmet aracı olarak kullanacağız. Ne dediğimizi siz çok iyi anlıyorsunuz. Biz ne yapacağız biliyor musunuz; üreteceğiz, üreteceğiz, üreteceğiz.Biz belediyeciği sadece şehirlerdeki binalara hizmet olarak görmüyoruz. Köyün, yaylanın, ahırın, anbarın dolması olarak görüyoruz. Biz üretmedikçe üreten belediye değil, borç alan bir belediye oldukçe geleceğimiz iyi değil. Bizim 3P projemiz var onu hayata geçireceğiz. Köylü ürününü değerinde alınacak, paketlenecek. Paketleme tesisi kurulacak. Üründe standart ve kalitenin oturtulması için Patentleşme gerekiyor. Bunu yapacağız. üçüncüsü ise Pazarlama. Ünye’nin ürününü Antep’te satacağız” dedi.

“Biz Aynı Sazın Telleriyiz”

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, “bu topraklar değerli topraklar, bu topraklar bizim kaderimiz. Biz bu topraklarda beraber sevinir, beraber üzülürüz. Biz aynı sazın telleriyiz, aynı çınarın yapraklarıyız. Bu nedenle arkamızda duran çınar ağacı çok olaylara şahit oldu. Ünye’nin tarihine şahit oldu. Bu çınar diyor ki, dünle uğraşma, başkalarıyla uğraşma, seninle uğraşıyorlarsa da uğraşma, yeni işler konuş, Ordu Ünye son yıllarda çok şey kaybetti diyor bu çınar. Ünye’den örnek verirsek OSB’yi, Güney yolunu kaybetti diyor bu çınar. Üniversitesini geliştiremedi diyor bu çınar. Neredeyse Çamlığını kaybediyordu diyor bu çınar. Bu kaybettiklerinizi yerine koyabilirsiniz, ama neredeyse kardeşliğinizi kaybedecektiniz ona sahip çıkın diyor bu çınar. Biz de diyoruz ki bizim dünyamızda bizim kalbimizde herkesin yeri var. Ordu’da herkes kardeşçe yaşamalıdır. Bu memleketin dervişi ile sarhoşunu aynı meydana, aynı salona oturtacağız. Bunu başaracağız. Ünye’de Tabakhane projesinin tamamlanması, küçük sanayi sitesinin büyütülmesi, tersanenin canlanması, tekstil işkolunun genişlemesi, meyve suyu fabrikasının kurulması, arıcılarımıza barınak, çarşının orta yerinde açık desen kapalı, kapalı desen açık ucube çarşının yenilenmesi diyoruz” diye konuştu.

Mitingde İyi Parti bayraklarının yer alması da dikkat çekti.

Kaynak: (Ünye TV) - Ünye TV Editör:
Etiketler: Şahin, ve, İlhan’dan, Gövde, Gösterisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı