Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 21:59 Bu haber 300 kez okundu
 
Tavlı; Annelerin mübarek ellerinden öpüyorum
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Anneler Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Annelerimizin mübarek ellerinden öperek ‘Anneler Günü’nü kutluyorum." dedi.
GÜNDEM Haberi
Tavlı; Annelerin mübarek ellerinden öpüyorum

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Anneler Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “İyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek ‘Anneler Günü’nü kutluyorum." dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Anneler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tavlı, mesajında, “Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) övgülerine mazhar olan ‘Cenneti annelerin ayaklarının altında gören’ bir medeniyetin fertleri olarak annelerimize layık oldukları sevgi ve saygıyı göstermek en temel görevlerimizden biridir.” dedi.

-“Annelerimizin hakkı asla ödenmez”-

Annelerin bir gün değil, her gün hatırlanması ve baş tacı edilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Tavlı, annelerin hakkının asla ödenemeyeceğini belirterek, şunları söyledi:

 

"İyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek Anneler Günü´nü kutluyorum. Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir. Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur. Anneler bir gün değil, her gün hatırlanmalı ve baş tacı edilmelidir. Bizleri canından bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan ve geleceğe hazırlamak için karşılıksız sevgi veren, beklentisiz emek harcayan annelerimizin hakkı asla ödenmez. Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) övgülerine mazhar olan ‘Cenneti annelerin ayaklarının altında gören’ bir medeniyetin fertleri olarak annelerimize layık oldukları sevgi ve saygıyı göstermek en temel görevlerimizden biridir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyor, sevginin ve iyiliğin kaynağı annelerimize saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavlı;, Annelerin, mübarek, ellerinden, öpüyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı