Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 10:17 Bu haber 1964 kez okundu
 
Tavlı’dan, Başarılı Sporculara Ödül
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.
SPOR Haberi
Tavlı’dan, Başarılı Sporculara Ödül

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Avrupa ve Balkan Wushu – Kung Fu Şampiyonaları’nda dereceye giren Ünyeli sporcuları altınla ödüllendirdi.

Kulüp başkanları ve hocalarıyla birlikte başarılı sporcuları makamında kabul eden Başkan Tavlı, spora ve sporculara desteklerinin her daim süreceğini ifade etti.

-“Gencellerimizin başarılarıyla gururlanıyoruz”-

Sporcuların Ünye’yi başarıyla temsil etmelerinin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Başkan Tavlı, “Ünye Belediyesi olarak, ülkemizin geleceği olan gençlerimizin sportif faaliyetler içerisinde yer almaları ve başarılı olmaları için maddi ve manevi her türlü desteği sağlıyoruz. Gencellerimizin başarılarıyla gururlanıyoruz. Sportif alanda elde ettikleri başarılar ile Ünye’mizin gururu, aynı zamanda şehrimizin tanıtım elçileri olan bu genç sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Aynı zamanda sporcularımızın başarısında büyük ölçüde katkısı ve emeği olan antrenörlerimizi, kulüp yöneticilerimizi kutluyor, sporcularımızdan yeni başarılar bekliyorum.” dedi.

Başkan Tavlı, konuşmasının ardından Avrupa ve Balkan şampiyonalarında dereceye giren sporcular Ayfer Arslan, Ebru Güneş, Büşra Gümüş, Seda Kargoğlu, Yiğit Toprak, Feyza Kenser Kurt ve Gülnihal Çarkacı’yı altınla ödüllendirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavlı’dan,, Başarılı, Sporculara, Ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X