Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 10:58 Bu haber 555 kez okundu
 
Tavlı Mazbatasını Aldı
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Mazbatasını aldı.
SİYASET Haberi
Tavlı Mazbatasını Aldı

31 Mart seçimlerinde Ünye Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Tavlı bugün Belediye meclis üyeleriyle birlikte Ünye Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı

Ünye Adliyesinde düzenlenen mazbata törenine AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, MHP İlçe Başkanı Hacı Demir, yeni belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı. Tavlı İlçe Seçim Kurulu Başkanı Birsen Şimşek’ten mazbatasını teslim aldı.

Mazbatasını aldıktan sonra Ünye Adliyesi önünde acıkma yapan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı “Sayın Cumhurbaşkanımızın Ünye’de Cumhur ittifakının adayı olarak bizleri aday göstermesi vesilesi ile başlayan sürecimizde, değerli hemşerilerimizin destekleri ve teşkilatımızın gayretli çalışması neticesinde bugüne geldik. Bugüne kadar çalışmalarımız bu an içinde ama en önemlisi bundan sonrası için, Ünye için. Sahalardaki çalışmalarımızda neler ifade ettiysek onların arkasında durmak adına, meclis üyesi arkadaşlarımla, teşkilatlarımızla ve ilçe başkanlarımızla hep birlikte Ünye olarak, Allah’ın izniyle bütün hedeflediklerimizi hayata geçirmenin gayreti içerisinde olacağız. Bugünden itibaren, ortak akıl, istişare ve şeffaflığı önem veren bir yönetim anlayışını tesis etmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Kaynak: (Ünye Net) - Ünye Net Haber Editör:
Etiketler: Tavlı, Mazbatasını, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı