Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 09:44 Bu haber 881 kez okundu
 
Tomakin; "Maksat mağdur edebiyatı..."
Ordu-Giresun Havalimanı'nda Ekrem İmamoğlu’nun VIP’e alınmamasını değerlendiren AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin,; “Suçlu suçunu bastırmak için mağdur edebiyatından yararlanıyor” dedi.
GÜNDEM Haberi
Tomakin;

Ordu-Giresun Havalimanı'nda Ekrem İmamoğlu’nun VIP’e alınmamasını değerlendiren AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin,; “Suçlu suçunu bastırmak için her zamanki yaptıkları gibi mağdur edebiyatından yararlanarak olayları bilerek kargaşaya dönüştürmüşlerdir” dedi.

 

 

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Ekrem İmamoğlu’nun Ordu-Giresun Havalimanı’nda VİP’e alınmamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Tomakin, “VIP salonunu kimlerin nasıl kullanacağı sivil havacılık tarafından belirlendiği ifade edilmişken, CHP’li yetkililer arsızlık yaparak alınmayacağını bile bile VIP'e gidiyorlar. Çünkü, ‘İstanbul adayı benim misafirlerim’ diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı, şahısların Rical listesine isimlerini bildirmemiş görevini yapmamıştır. Suçlu suçunu bastırmak için her zamanki yaptıkları gibi mağdur edebiyatından yararlanarak olayları bilerek kargaşaya dönüştürmüşlerdir. Türkiye’nin en büyük metropol şehrini yönetmeye talip kişi ile CHP Genel Başkan Yardımcısının sadece kanunları uygulayan şerefli polisimize haysiyetsiz, şerefsiz ve sayın valimize yaptıkları mafya vari ‘it’ diyen ucube üslupları tam bir hezeyandır ve devlet adabına yakışmamıştır” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tomakin;, "Maksat, mağdur, edebiyatı...",
Yorumlar
Haber Yazılımı