Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 23:23 Bu haber 1115 kez okundu
 
Torun: Aday Değilim
CHP’de Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun yerel seçimlerde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olmayacağını açıkladı.
SİYASET Haberi
Torun: Aday Değilim

Torun, Ordu’da en az 10 Belediye Başkanlığını kazanacaklarını ifade etti.
CHP Ordu İl Teşkilatında basın açıklaması yapan Torun,
 "Geçmişte aday bulmakta zorlandığımız seçim bölgelerinde bugün en az 2-3 adayla onların arasından seçimi kazanabilecek, başarılı olabilecek adayları tercih etme noktasına geldi.
CHP, bin 398 belediyede her yerde adayını gösterecek ve eminim en iddialı ve başarılı olacak adaylar ile 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine katılacaktır. Geçmişte Doğu ve Güneydoğu'da, aday bulmakta zorlandığımız seçim bölgelerinde bugün en az 2-3 adayla onların arasından seçimi kazanabilecek, başarılı olabilecek adayları tercih etme noktasına geldik.
Ordu'da önümüzdeki seçimde en az 10 belediyenin Cumhuriyet Halk Partili belediye olduğunu hep beraber yaşayacağız. Bizim Altınordu ve diğer ilçelerimizde aday adaylarımız oldukça iddialı, başarılı olabilecek aday adaylarımız var. Mutlaka aralarında bir değerlendirme yaparak ortak akılla seçimiz kazanabilecek ve başarı ile bu süreci yönetecek olan arkadaşımızı değerlendireceğiz. Benim adaylığım ile ilgili şu anda sorumluluğunu yürüttüğümüz bir çalışmamız var. Türkiye'de bütün yerel yönetimlerle ilgili belediyeler ile ilgili çalışmaları sürdürüyoruz. Şuanda benimle ilgili böyle bir konu yok”şeklinde konuştu.

Kaynak: (Ordu Gazete) - Ordu Gazete Editör:
Etiketler: Torun:, Aday, Değilim,
Yorumlar
Haber Yazılımı