Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 23:54 Bu haber 530 kez okundu
 
Ülkü Ocakları'nda görev değişikliği
Ünye Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda görev değişikliğine gidildi. Ocak Başkanlığına Melih Kabadüz getirildi.
SİYASET Haberi
Ülkü Ocakları'nda görev değişikliği

Ünye Ülkü Ocaklarında yapılan görev değişikliği ile mevcut Başkan Bedri Kesimoğlu Başkanlık görevini Melih Kabadüz'e devretti.

Bayrağı adına yakışır şekilde taşıyacağım

Törende konuşan Melih Kabadüz, görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını söyledi. Kabadüz ‘’Bugün burada bir bayrak teslimi yapıldı. Öncelikle beni bu göreve layık gören İl başkanımız Sn. Tahir Şükrü Altaş ve yönetimine teşekkür ederim. Ayrıca göreve geldiği günden itibaren tüm özverisiyle görevini yerine getiren Başkanım Bedri Kesimoğlu’na da teşekkür ederim. Hepimiz bir sancağın altındayız, gayemiz devraldığımız bayrağı Ülkü Ocaklarının adına yakışır bir biçimde ileri taşımaktır ve her zamanda öyle olacaktır. Bugün burada beni yalnız bırakmayan teşkilatımıza ve misafirlerimize de teşekkürü bir borç bilirim. Var olsun Ülkü Ocakları!’’dedi.

Var olsun Ülkü Ocakları...

Ülkü ocakları eski başkanı Bedri Kesimoğlu ise devir töreninde ‘’Yaklaşık üç yıldır yürütmüş olduğum Ünye Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevimi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş beyefendi ve Ordu İl Başkanımız Tahir Şükrü Altaş beyfendinin takdirleriyle Melih Kabadüz kardeşime devretmiş bulunuyorum hayırlı uğurlu olsun.Varolsun Ülkü Ocakları’’diye konuştu.

 

Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanı Tahir Şükrü Altaş da  görevi devralan Kabadüz’e başarılar dileyerek, “Aldığı yük ve sorumluluğun bilinciyle en iyi şekilde görevini yerine getireceğine inanıyorum.” dedi.

Kaynak: (Ünye Kent) - Ünye Kent Editör:
Etiketler: Ülkü, Ocakları'nda, görev, değişikliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı