Haber Detayı
12 Ekim 2021 - Salı 15:04 Bu haber 393 kez okundu
 
Ulugöl’e Değer Katacak Proje
Ulugöl Tabiat Parkı, Ordu Büyükşehir Belediyesinin doğaya uyumlu, görüntü kirliliği oluşturmayan, ahşap ve taş mimari ile koruma planlarına uygun hayata geçireceği tesis ve çevre düzenleme projesi ile cazibesini artıracak.
GÜNDEM Haberi
Ulugöl’e Değer Katacak Proje

 

 

 Tarım ve Orman Bakanlığı 11. Bölge Müdürlüğü tarafından onaylanan ve Gölköy Belediyesi tarafından ruhsatlandırılan proje yapılacak ihalenin ardından start alacak.

 

 

 

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi kentte turizmi 12 aya yaymak için başlattığı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ordu’da yeni turizm destinasyonları oluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi mevcut turizm noktalarında da yenileme ve düzenleme çalışmaları yürütüyor.

 

 

 

 

 

 

DOĞAYA UYUMLU, AHŞAP VE TAŞ MİMARİYLE İNŞA EDİLECEK

 

 

 

 

Bu kapsamda Gölköy ilçesinde bulunan Ulugöl Tabiat Parkı için proje hazırlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, projenin Tarım ve Orman Bakanlığı 11. Bölge Müdürlüğünün onayından geçmesi ve Gölköy Belediyesinin ruhsatlandırması ile ihale sürecini başlattı.

 

 

 

 

 

 

Hazırlanan proje kapsamında Ulugöl’e doğaya uyumlu, görüntü kirliliği oluşturmayan, ahşap ve taş mimari ile koruma planlarına uygun alanlar kazandırılacak. Bir butik otelinde yer alacağı proje tamamlandığında yerli ve yabancı turistlerin Ulugöl’e olan ilgisi daha da artıracak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ulugöl’e, Değer, Katacak, Proje,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X