Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 23:31 Bu haber 1200 kez okundu
 
Ünye 1957 Spor yönetimi açıklandı
Ahmet Yıldıran başkanlığındaki 41 kişilik Ünye 1957 Spor yönetimi açıklandı. Yeni dönemde Bekir Şimşek Onursal Başkan olarak görev aldı.
SPOR Haberi
Ünye 1957 Spor yönetimi açıklandı

Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran, "Bizler bu işe kendimizi adayarak kamuoyunun huzuruna çıktık. Bu takımın tekrar bir yerlere gelmesi için yönetim kurulu arkadaşlarımızla taşın altına elimizi hep birlikte koyduk.”dedi.

Ünye 1957 Spor Başkanı Ahmet Yıldıran düzenlediği basın toplantısında yönetim kurulu üyelerini açıkladı.

Başkan Yıldıran konuyla ilgili yaptığı açıklamada,”Yaklaşık 1 aydır Ünye 1957 Spor’u diriltebilmek için bir mücadele veriyoruz. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla bir araya geldik. Mülki ve idari amirlerimiz, Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, ilçe başkanlarımız, sivil toplum örgütlerinin bize çok büyük destekleri oldu. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ünye 1957 Spor’u bu zor zamanda yalnız bırakmadılar. 1957 Spor’u tekrar hayata geçirebilmek için yönetim kurulu arkadaşlarımızla bir araya geldik. Şehirle birlikte nasıl ayağa kaldırabiliriz onun hesaplarını yaptık. 1957 Spor sevdalıları ve gönül veren bir çok insandan destek gördük. Bizlerde bu işe kendimizi adayarak kamuoyunun huzuruna çıktık. Bu takımın sahipsiz olmadığını tekrar bir yerlere gelmesi için yönetim kurulu arkadaşlarımızla 1957 Spor’u bir yerlere taşıyabilmek için bu taşın altına elimizi hep birlikte koyduk.”dedi.

Yönetim Kurulu Listesi

Ünye 1957 Spor Kulübü yönetimi şu isimlerden oluşuyor, “Ünye Şoförler Odası Esnaf Odası Başkanı Bekir Şimşek onursal başkan, iş insanları Hüseyin Şener, İsmail Arslan, Levent Erçıktı, Ethem Uysal, Hüseyin İşçi, İnşaat Mühendisi İbrahim Ecioğlu, esnaf Muharrem Üstün, Basın Sözcüsü ve Hukuk İşleri Sorumlusu Av. Mehmet Alper Can, alt yapı sorumluları Muharrem Som, Bülent Yılmaz, Zafer Kılıç, Orhan Yıldız, Musa Kaymak, Enver Arslan, Fatih Uygun, Bülent Bayrak, Mustafa Duman, Ercan Şirin, Osman Sarıkahraman, Osman Acar, İlhan Yıldırım, Erdem Vural, Mert Bayoğlu, İlhan Yıldız, Mustafa Elmacı, Turan Cürebal, Erdal Gülbüz, Furkan Şatır, Yılmaz Turan, Ömer Şimşek, Abdulkadir Demir, Suat Ertürk, Osman Yıldız, Orhan Kancan, Mehmet Akif İnce, Metin Palabıyık, Ahmet Yılmaz, Gökhan Erhan Ünye, Selman Hicabi Yıldıran.”

Teknik yönetim...

1957 Spor teknik kadro ise şu isimlerden oluşuyor, “Teknik Direktör Mehmet Dönmez, Yardımcı Hoca  Cihan Özal, Kaleci Hocası Mehmet Bahtiyar, Kondisyon Hocası Bünyamin Yılmaz.”

Hepsi birbirinden değerli

Kulübün her bir yönetim kurulu üyesinin başkanlık yapabilecek kapasiteye sahip olduğunu ve bu görevi birlikte göğüsleyeceklerini ifade eden Başkan Ahmet  Yıldıran, “Yönetim kurulunda toplam 41 arkadaşımız var. Hepsi bir birinden değerli. Hepsi 1957spor’a sahip çıkabilecek, başkanlık yapabilecek kapasitede değerli insanlar, değerli iş insanları. Ünye 1957 Spor’u bir yerlere getirebilmek için buradayız. Futbolcu kardeşlerimizi de Ünye 1957 Spor’a layık olduklarını, Ünye taraftarı, kamuoyu görecekler inanacaklar.”dedi.

Ordu maçına hazırlanıyoruz

Bu hafta sonu oynanacak karşılaşmadan alınlarının akı ile çıkacaklarını ifade eden Yıldıran, “ Teknik heyetimizin raporları doğrultusunda takımımız Hafta sonu Ünye şehir stadında oynayacağımız Ordu maçının çalışmalarını yapıyorlar. 4 puanı olan bir takımın ne yapması gerekiyorsa o çalışmayı yapıyor. Şehir, takım e yönetim olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bizim için ilk maç çok önemli. Herkes her şeyin bilincinde. Biz yönetim olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Onlarda sahada gerekeni yapacaklar. Teknik anlamda 15 gündür hazırlanıyoruz. Kamp dönemimizi geçirdik. Motivasyon anlamında da Ünyeliler, siyasi partiler, sivil toplum örgütleri hepsi yanımızda, her gün 2-3 ziyaretçimiz motivasyon olarak geliyor, destek olduklarını belirtiyor. Hocalarımızda gerekli çalışmaları yapıyor. İnşallah alnımızın akı ile çıkacağız.”diye konuştu.

Biz top yekunuz...

Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Şener yaptığı açıklamada, “Geçmiş dönemlerde Ünye 1957 Spor’a emek veren Abdullah Sarı ve Hamza Alp başkanlara teşekkür ediyorum. Biz geçmişe takılıp şu şöyle oldu, bu böyle oldu tarafında takılı değiliz. Biz top yekunuz. 3 haftadır burada yatıp kalkıyoruz. İnşallah bu takımı tekrar ayağa kaldıracağız. Geçmiş dönemde emeğe geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye, 1957, Spor, yönetimi, açıklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı