Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 14:22 Bu haber 1013 kez okundu
 
Ünye-Akkuş-Niksar tek yürek
Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu projesi için üç ilçenin belediye başkanları ile AK Parti ilçe başkanları Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.
GÜNDEM Haberi
Ünye-Akkuş-Niksar tek yürek

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ile AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, AK Parti Niksar İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, AK Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli’yi makamında ziyaret ettiler.
Gerçekleşen ziyarette Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu Projesi’nin son durumu hakkında bilgi alıp istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

-“Toplantımız üç ilçemize de hayırlar getirsin”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “Karayolları 7. Bölge Müdürlüğümüzü üç belediye başkanı ortak bir payda uğruna ziyaret ettik. Bölge müdürümüzle Niksar-Akkuş-Ünye Karayolu’nun mevcut halinin iyileştirilmesi ve yeni yol projemizin son hali hakkında istişarelerde bulunduk. Toplantımız üç ilçemize de hayırlar getirsin.” dedi.

Tavlı ayrıca, Fevzi Çakmak Mahallesi Söğütlü Sokak girişinde bulunan depo alanının taşınması ve malzemelerin taşınacak olduğu alanın belediyeye geçici tahsisinin yapılması konusunda Bölge Müdürü Gönenli’ye taleplerini ilettiğini ifade etti.

-“Üç ilçe için önem arz etmektedir”-
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ise, “Niksar, Akkuş, Ünye birbirine gönülden bağlı kentlerdir. Bu bağı birlikte yapacağımız projeler ile güçlendireceğiz. Bu bağlamda Ünye-Akkuş-Niksar Yolu bu üç ilçe için önem arz etmektedir.” diye konuştular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye-Akkuş-Niksar, tek, yürek, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı