Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 12:03 Bu haber 2970 kez okundu
 
Ünye Belediyesi’nin mahalle iftarları İnkur’dan başladı
Her yıl Ramazan ayında mahallelerde toplu iftar programları organize eden Ünye Belediyesi bu yıl da geleneği bozmadı. Mahalle iftarlarının ilki İnkur Mahallesi’nde gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Ünye Belediyesi’nin mahalle iftarları İnkur’dan başladı

Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar yemeğinde birlik ve beraberlik ortamının huzur yaşandı ve eller hep birlikte iftar öncesi semaya kalktı.

 “24 Haziran geleceğimiz için çok önemli”

İftar öncesi konuşan AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, 24 Haziran seçimlerinin önemli olduğunu ifade ederek, “24 Haziran seçimlerinde gençliğimiz, geleceğimiz, ülkemiz ve dünya mazlumları için desteklerinizi bekliyoruz. Sn. Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmamak, milletvekili seçimlerinde de elini güçlü tutmak adına hepimize büyük görevler düşüyor.” dedi.

-“85 mahallemizin her birine ortalama 1,5-2 milyon lira yatırım yaptık”-

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, yapılan hizmetlere değinerek, 4 yıllık hizmet sürecinde Ünye’nin her noktasına dokunduklarını söyledi. İnkur Mahallesi’nde ilk yıllarda en büyük talebin yol ile ilgili olduğunu belirten Başkan Çamyar, gelinen noktada artık bu talebin ortadan kalktığını belirtti. Başkan Çamyar, 4 yıllık hizmet sürecinde 85 mahallesi bulunan Ünye’de her mahalleye ortalama 1,5-2 milyon lira yatırım yaptıklarının altını çizdi.

 -“Yedi düvele karşı mücadele eden Cumhurbaşkanımızın yanında olmalıyız”-

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlere de değinen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Önümüzde bir seçim var. Yedi düvele karşı savaşan da bir Cumhurbaşkanımız var. Öncelikle vatanımızın bölünmemesi, bayrağımızın inmemesi, ezanımızın susmaması için dua edeceğiz. Bizlere de vatandaş olarak irade düşüyor. Sandığın başına gittiğimizde bu birliğimiz ve bütünlüğümüzü muhafaza etmekle ilgili vatan evlatları olarak hepimize görev düşüyor.” dedi.

Konuşmaların ardından dualarla iftarlar açıldı. İftar duasını Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar yaptı.

İftar organizasyonunda çocuklar da unutulmadı. Ünye Belediyesi çocuklara 3 boyutlu sinema filmi izleterek onların hoşça vakit geçirmelerini sağladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye, Belediyesi’nin, mahalle, iftarları, İnkur’dan, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı