Haber Detayı
17 Haziran 2018 - Pazar 10:37 Bu haber 2624 kez okundu
 
Ünye çekim merkezi oldu
Ünye bu yıl yapılan etkinliklerle bölgede adından söz ettirmeye devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Ünye çekim merkezi oldu

Ünye Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 7.si gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri ile birlikte Ünye her akşam ziyaretçi akınına uğruyor.

-Ünye turizm merkezi haline geliyor-

Sosyal belediyecilik alanında bölgesinde son yıllarda dikkat çeken Ünye Belediyesi gerçekleştirdiği atılımlarla kentin özellikle turizm merkezi haline gelmesinde büyük aşama kaydetti.

-Reklam filmi önemli rol oynuyor-

Son olarak ise hazırlanan reklam filminin ulusal kanallarda yayınlanması ile birlikte Ünye tabiri caizse kabuğunu kırdı. Ünye bu tanıtım ve turizm atağı ile tüm bölge başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinden ziyaretçiler gelmeye başladı.

-Ünye, Ege sahilleri gibi-

Özellikle akşamları Ünye sahilleri Ege sahillerini ile yarışır hale geldi. Ramazan sokağı konsepti ile Ünye Cumhuriyet Meydanında farklı bir atmosfer oluşurken, sunulan programlarda oldukça beğeni topladı.

-Çok sayıda konser ve söyleşi göz doldurdu-

Ramazan ayı boyunca farklı türde konser ve organizasyonlarla atmosfer sürekli canlı tutuldu.

Ünye Belediyesi “7. Geleneksel Ramazan Etkinlikleri” kapsamında ramazan ayı başından bu yana, söyleşiler, semazen gösterileri gibi etkinliklerin yanı sıra konserler de yoğun ilgi gördü. Ay boyunca İbrahim Sadri, İkbal Gürpınar gibi şiir ve söyleşi etkinliklerinin yanı sıra Gece Yolcuları, Aydın Beyoğlu, Zara, Yücel Arzen, Beste Yoltay, Niran Ünsal, Burcu Karadağ, Hüsnü Şenlendirici, ENBE Orkestrası ve Soner Sarıkabadayı konserleri halkla buluştu. Organizasyonlarda Ünye Cumhuriyet Meydanı zaman zaman 10 binin üzerinde kişiyi ağırladı.

-“Konserler yaz boyu devam edecek”-

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, kentin dinamiğini sürekli canlı tutmak adına etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Etkinlik programları kapsamında 20 Temmuz’da Ömür Gedik, 21 Temmuz’da Ferhat Göçer ve 22 Temmuz’da ise Buray konserleri izleyici ile buluşacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye, çekim, merkezi, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı