Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 22:24 Bu haber 2179 kez okundu
 
Ünye Orman İşletme Yeni Müdürü Görevine Başladı
Ünye Orman işletme Müdürlüğünde başarılı hizmetlere imza atan Aşkın Ozan Aydın’ın Balıkesir Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanması üzerine boşalan ,Ünye Orman İşletme görevine Kastamonu Tosya Orman İşletme Müdürü Alpaslan Kadı atanarak 27 Ocak 2020 Pazartesi günü görevine başladı.
GÜNDEM Haberi
Ünye Orman İşletme Yeni Müdürü Görevine Başladı

 

Edinilen bilgiye göre, Orman Teknikeri rahmetli Ahmet ve Safinaz Kadı çiftinin 1974 Trabzon Sürmene doğumlu olan oğlu Alpaslan Kadı, ilkokulu Trabzon’da,Ortaokul ve liseyi babasının görevi nedeniyle Samsun’da,Orman Mühendisliği Fakültesini Trabzon Teknik Üniversitesinde okuyarak 1995 yılında mezun oldu.

Askerlik sonrası Sinop Ayancık Orman işletme müdürlüğünde Orman mühendisi olarak göreve başlayan Alpaslan Kadı bir süre burada görev yaptıktan sonra 2012 yılında Tirebolu Orman işletme müdürlüğüne Müdür yardımcısı olarak atandı.

Üç yıl süre ile Tirebolu Orman işletme müdür yardımcılığı görevini başarılı çalışmalara imza atarak sürdüren Alpaslan Kadı 2015 yılında Kastamonu Tosya Orman işletme müdürlüğüne atandı. Beş yıl süre ile 2020 yılına kadar başarıyla sürdürdüğü Tosya Orman işletme müdürlüğünden Ünye Orman İşletme müdürlüğüne atanarak görevine başlayan Alpaslan Kadı evli, ikisi kız, dört evlat sahibi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye, Orman, İşletme, Yeni, Müdürü, Görevine, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı