Haber Detayı
01 Eylül 2019 - Pazar 17:11 Bu haber 1162 kez okundu
 
Ünye OSB alt yapı ihalesine hazır
Vali Seddar Yavuz, Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneği (ORDUSİAD)’nin düzenlediği istişare toplantısına katıldı.
GÜNDEM Haberi
Ünye OSB alt yapı ihalesine hazır

Toplantıda Ünye OSB'ye değinen Yavuz, buradaki kamulaştırma bedeli ödemelerinin bittiğini, bu yıl içinde alt apı ihalesi yapılacağını söyledi.

 

Balıktaşı City Otel’de düzenlenen istişare toplantısında, dernek üyesi iş insanları ile bir araya gelen Vali Seddar Yavuz, Ordu ekonomisinin geliştirilmesine yönelik fikir alış verişinde bulundu.

İşbirliğinin artırılmasını istedi

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz, iş insanları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işbirliğinin arttırılması gerektiğini söyledi.

Vali Yavuz, Türkiye ekonomisinin her geçen gün büyüdüğünü, geliştiğini, yatırım ortamının daha iyi bir noktaya geldiğini, dolayısıyla iş insanlarının geleceğe daha güvenle bakması için olumlu atmosfer olduğunu ifade etti.  

Ünye OSB'de alt yapı ihalesine çıkılacak

 

Konuşmasının devamında iş insanlarına Ünye, Fatsa ve Ordu Organize Sanayi Bölgelerinin son durumları hakkında bilgi de veren Vali Seddar Yavuz, Ünye OSB’de son ödemelerin yapıldığını ifade ederek, bu yıl içerisinde Ünye OSB’nin altyapı ihalesine çıkılacağının altını çizdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye, OSB, alt, yapı, ihalesine, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı